Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

34.150 €
50 € / mp

Cel mai nou cartier rezidențial din Mosnit ...

P-ța Victoriei, Timișoara

683 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

240.000 €
415.94 € / mp

teren in Timisoara langa ISHO

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

577 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

250.000 €
1,196.17 € / mp

🏗️ Teren de vânzare în ...

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

209 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
6

51.000 €
219.000 €
70.93 € / mp

Teren intravilan 719 m.p Timisoara, Bv. Take Io ...

Take Ionescu, Timișoara

La ~5km distanță

719 mp teren
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

765.500 €
799.90 € / mp

Teren pentru constructie bloc P+7+1R I Semicent ...

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

957 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

765.500 €
799.90 € / mp

Teren pentru constructie bloc P+7+1R I Semicent ...

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

957 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

1.500.000 €
50 € / mp

PUZ-pozitie excelenta !!

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

55.000 €
77.14 € / mp

Teren Casa Mosnita Noua

Exterior Sud, Timișoara

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

315.000 €
90 € / mp

Teren intravilan, 3500 mp, Eselnita

Central, Timișoara

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 1 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

283.000 €
149.97 € / mp

Vand teren cu deschidere la Calea Sagului, intr ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.887 mp teren
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

2.200.000 €
110 € / mp

Teren intravilan, 20 000 mp, Torontalului

Central, Timișoara

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 333 m
Agenție

9 luni în urmă
2

5.871.000 €
36.99 € / mp

Pozitie excelenta , PUZ, toate utilitatile !

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

158.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an

250 €
0.31 € / mp

Parcela 800 mp. Timisoara

Central, Timișoara

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă

200 €

Teren pentru locuinte colective

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
3

215.000 €
210.99 € / mp

Vand teren duplex sau casa individuala, Dumbrav ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.019 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

13.143.000 €
65 € / mp

20.22 HA la drumul Timisoara spre Sacalaz

Central, Timișoara

La ~5km distanță

202.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

86.475 €
75 € / mp

Teren pentru investitie, P+4E Giroc

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.153 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

68.000 €

Vand parcela 618 mp GIROC

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

37.000 €

Teren urseni 5000 mp

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
9

79.000 €
179.55 € / mp

vand teren dumbravita 79000 euro

Central, Timișoara

La ~5km distanță

440 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

49.000 €
50.99 € / mp

Fara Comision Teren Giarmata

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

961 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

291.480 €
30 € / mp

Teren extravilan agricol, 9716 mp, la DN69 Timi ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

9.716 mp
9.716 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

280.000 €
35 € / mp

Teren Remetea Mare

Central, Timișoara

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

49.000 €
50.99 € / mp

Fara Comision Teren Giarmata

Central, Timișoara

La ~5km distanță

961 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

159.000 €
35.33 € / mp

Teren , 4500 mp , zona Ghiroda-Remetea

Central, Timișoara

La ~5km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

45.000 €
56.89 € / mp

Teren intravilan, 791 mp, zona Sacalaz

Central, Timișoara

La ~5km distanță

791 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

68.879 €
59.895 €
139.15 € / mp

PUZ APROBAT - parcele padure între Timișoara și ...

Nord-Est, Timișoara

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

965.000 €
39.07 € / mp

Teren intravilan 24.000 mp, Timisoara!

Central, Timișoara

La ~5km distanță

24.700 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

9 luni în urmă
1

22.850 €
31.82 € / mp

MT244 Teren intravilan, 718mp, cu UTILITATI - P ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

718 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

877.420 €
10 € / mp

Oportunitate investitie I Teren extravilan zona ...

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

87.742 mp teren
Extravilan
Agricol