Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

133.485 €
165 € / mp

Teren Sinaia/Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

809 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

999.680 €
880 € / mp

Teren deosebit de vânzare în Sinaia – cartier e ...

Furnica, Sinaia

La ~5km distanță

1.136 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

226.395 €
135 € / mp

Proprietar vand Teren Intravilan Sinaia 1677 mp ...

Platoul Izvor, Sinaia

La ~5km distanță

1.677 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

1.300.000 €
86.67 € / mp

15.000 mp în Busteni DN1 pentru dezvoltator imo ...

Zamora, Bușteni

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
151.52 € / mp

teren de vanzare cu casa demolabila

Central, Azuga

La ~10km distanță

330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

130.000 €
180.000 €
65 € / mp

Vand teren cu vedere la lac, Valea Doftanei,Str ...

Teșila

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

260.710 €
310 € / mp

TEREN DE VANZARE LA LAC

Teșila

La ~15km distanță

841 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

198.250 €
47.47 € / mp

Teren superb Valea Doftanei (Teșila) – vedere p ...

Valea Doftanei

La ~15km distanță

4.176 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

94.000 €
134.29 € / mp

Teren premium 700mp Predeal - DN1 - 4 min pârti ...

Central, Predeal

La ~15km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

97.125 €
35 € / mp

Teren Comarnic, cartier Poiana

Poiana, Comarnic

La ~15km distanță

2.775 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.850.000 €
35.66 € / mp

Oportunitate investitie turistica sau rezidenti ...

Cioplea, Predeal

La ~15km distanță

79.915 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.000 €
28.000 €
18.57 € / mp

Vânzare Teren 1400 mp INTRAVILAN - Breaza! Dir ...

Breaza

La ~20km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 31.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

116.000 €
29 € / mp

Teren intravilan 4000 mp, Fundata, zona Bran - ...

Fundata

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

48.000 €
48 € / mp

Teren intravilan Râșnov – Glejerie 5 parcele x ...

Glăjărie, Râșnov

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

60.500 €
39.03 € / mp

Teren 1550 mp, sat Pestera, zona Bran-Moieciu, ...

Moieciu

La ~25km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

40.000 €
80 € / mp

Loturi premium într-o comunitate restrânsă, cu ...

Bran

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

195.000 €
40.52 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN DN 1 CU PROIECT PENSIUN ...

Cornu de Sus (Cornu)

La ~25km distanță

4.813 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

21.150 €
47 € / mp

Teren de vânzare într-un ansamblu rezidențial n ...

Caragiale, Râșnov

La ~25km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

198.000 €
36 € / mp

Vand teren intravilan 5500 mp PUZ, studiu GEO, ...

Caragiale, Râșnov

La ~25km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

340.800 €
32 € / mp

10650 pe munte, langa Predeal cu PUZ, ridicare ...

Caragiale, Râșnov

La ~25km distanță

10.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

105.000 €
50 € / mp

Teren construibil pe munte PUZ, ridicare TOPO, ...

Caragiale, Râșnov

La ~25km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

55.000 €
27.50 € / mp

Teren de vânzare

Predeluț

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

80.000 €
29.63 € / mp

Teren de vânzare – Comuna Brebu, zonă centrală ...

Brebu Mânăstirei

La ~25km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

48.000 €
1.50 € / mp

Pășune 32000 mp în masivul Rențea, Săcele - Bra ...

Babarunca, Săcele

La ~25km distanță

32.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

157.069 €
109 € / mp

Oportunitate investiție – teren 1441 mp Râșnov ...

Florilor, Râșnov

La ~25km distanță

1.441 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,069 € și 158.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

2.220.000 €
185 € / mp

Teren 12 000 mp cu PUZ - 6 Blocuri - P+4E - 104 ...

Tohanu Vechi, Zărnești

La ~30km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

231.000 €
11 € / mp

teren case de vvacanta,pensiuni,training place

Măgura

La ~30km distanță

21.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan de vânzare la munte !

Sud-Est, Zărnești

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~30km distanță

2.490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL, Campin ...

Voila, Câmpina

La ~30km distanță

2.490 mp teren
Construcții