Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
1

703.500 €
175 € / mp

Teren de vanzare in Timisoara

Est, Timișoara

4.020 mp
4.020 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.750.000 €
25.22 € / mp

PRE? REDUS! Teren cu suprafata de 69400 mp, toa ...

Est, Timișoara

69.400 mp
69.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.000.000 €
100 € / mp

Teren de 5 ha, zona IKEA

Est, Timișoara

50.000 mp
50.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

109.990 €
177.40 € / mp

Teren intravilan cu proiect in curs de autoriza ...

Est, Timișoara

620 mp
620 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

439.990 €
176.00 € / mp

Teren intravilan cu proiect in curs de autoriza ...

Est, Timișoara

2.500 mp
2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

1.500.000 €
50 € / mp

PUZ-pozitie excelenta !!

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

55.000 €
77.14 € / mp

Teren Casa Mosnita Noua

Exterior Sud, Timișoara

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

315.000 €
90 € / mp

Teren intravilan, 3500 mp, Eselnita

Central, Timișoara

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 1 m

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

283.000 €
149.97 € / mp

Vand teren cu deschidere la Calea Sagului, intr ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.887 mp teren
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

2.200.000 €
110 € / mp

Teren intravilan, 20 000 mp, Torontalului

Central, Timișoara

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 333 m
Agenție

9 luni în urmă
2

5.871.000 €
36.99 € / mp

Pozitie excelenta , PUZ, toate utilitatile !

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

158.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an

250 €
0.31 € / mp

Parcela 800 mp. Timisoara

Central, Timișoara

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă

200 €

Teren pentru locuinte colective

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
3

215.000 €
210.99 € / mp

Vand teren duplex sau casa individuala, Dumbrav ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.019 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

13.143.000 €
65 € / mp

20.22 HA la drumul Timisoara spre Sacalaz

Central, Timișoara

La ~5km distanță

202.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

86.475 €
75 € / mp

Teren pentru investitie, P+4E Giroc

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.153 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

68.000 €

Vand parcela 618 mp GIROC

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

37.000 €

Teren urseni 5000 mp

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
9

79.000 €
179.55 € / mp

vand teren dumbravita 79000 euro

Central, Timișoara

La ~5km distanță

440 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

49.000 €
50.99 € / mp

Fara Comision Teren Giarmata

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

961 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

291.480 €
30 € / mp

Teren extravilan agricol, 9716 mp, la DN69 Timi ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

9.716 mp
9.716 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

280.000 €
35 € / mp

Teren Remetea Mare

Central, Timișoara

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

49.000 €
50.99 € / mp

Fara Comision Teren Giarmata

Central, Timișoara

La ~5km distanță

961 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

159.000 €
35.33 € / mp

Teren , 4500 mp , zona Ghiroda-Remetea

Central, Timișoara

La ~5km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

45.000 €
56.89 € / mp

Teren intravilan, 791 mp, zona Sacalaz

Central, Timișoara

La ~5km distanță

791 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

68.879 €
59.895 €
139.15 € / mp

PUZ APROBAT - parcele padure între Timișoara și ...

Nord-Est, Timișoara

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

965.000 €
39.07 € / mp

Teren intravilan 24.000 mp, Timisoara!

Central, Timișoara

La ~5km distanță

24.700 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

9 luni în urmă
1

22.850 €
31.82 € / mp

MT244 Teren intravilan, 718mp, cu UTILITATI - P ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

718 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

877.420 €
10 € / mp

Oportunitate investitie I Teren extravilan zona ...

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

87.742 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

127.000 €
118.000 €
172.79 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 735 mp, front 18 m ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

735 mp teren
f.s. 16 m