Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

La ~5km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

La ~5km distanță

14.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

87.164 €
22 € / mp

Vand teren intravilan Pascani

Central, Pașcani

La ~10km distanță

3.962 mp teren
f.s. 1246 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

29.000 €
2.90 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

10.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

52.400 €
100 € / mp

Vand teren Pascani

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

524 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

75 €
0.21 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Exterior Vest, Pașcani

La ~10km distanță

364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

La ~10km distanță

12.818 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
15

20.000 €

Teren de vanzare Dumbrava Rosie 20.000 Euro 900 ...

Dumbrava

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16.000 €
5.33 € / mp

Teren de vanzare in comuna Petricani, jud. Neam ...

Petricani

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

41.000 €
20.50 € / mp

Teren Intravilan 2000 mp - Livada de meri, Rauc ...

Răucești

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

60.000 €
90.000 €
12 € / mp

Casa Batraneasca 100 MP + teren intravilan 4 ...

Sirețel

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

315.000 €
18 € / mp

Oportunitate Investi?ionala Rara: Teren Intravi ...

Central, Târgu Neamț

La ~20km distanță

17.500 mp
17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

230.000 €
20 € / mp

Teren intravilan investitii Targu Neamt - Baile ...

Târgu Neamț

La ~20km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
10

281.472 €
16 € / mp

Targu Neam? - Str. Valea Seaca: Teren intravila ...

Central, Târgu Neamț

La ~20km distanță

17.592 mp
17.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

59.150 €
35 € / mp

Teren intravilan, toate utilitatile, zona centr ...

Central, Târgu Neamț

La ~20km distanță

1.690 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

339.135 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Dolhasca

La ~20km distanță

22.609 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

24.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Targu Neamt- str. baile Oglinz ...

Humulești

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

29.000 €
17.06 € / mp

Casa batraneasca cu teren intravilan 1700mp Dol ...

Dolhești

La ~25km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

35.000 €
5 € / mp

Teren intravilan 7000 mp Boroaia,acces, parau,u ...

Boroaia

La ~25km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

13.300 €
1.50 € / mp

Vand terenuri Dragomiresti

Borniș

La ~25km distanță

8.879 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

11 €
0 € / mp

Teren intravilan munte, manastirea Neamtului, 6 ...

Nemțișor

La ~25km distanță

9.852 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

36.000 €
10 € / mp

?? Teren 3.600 mp intravilan | Proiect aprobat ...

Nemțișor

La ~25km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

35.000 €
7 € / mp

teren de vanzare

Boureni (Târgu Frumos)

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

3.900 €
1 € / mp

Teren la Drum national DN14C

Bălțătești

La ~30km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

16.800 €
7.45 € / mp

Teren la DN 2256 mp deschidere 23m ideal afacer ...

Bodești

La ~30km distanță

2.256 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
0 € / mp

Vand teren intravilant

Valea Arini

La ~30km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

48.960 €
12 € / mp

Teren intravilan Varatec, 4080 mp, aproape de m ...

Văratec

La ~30km distanță

4.080 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

24.500 €
10 € / mp

Teren intravilan ideal pentru o casa

Tudora

La ~30km distanță

2.450 mp teren
Construcții