Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

48.000 €
50 € / mp

Teren paun la strada principala

Păun

960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

28.500 €
1 € / mp

P.F. vand parcele teren intravilan P+2, zona Bu ...

Păun

28.500 mp teren
2E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

30 €
0.05 € / mp

Rate / Vand teren Poieni, Schitu Duca

Poieni

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

300.000 €

Teren 15000 mp Poieni Schitu Duca deschidere la ...

Poieni

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

141.000 €
30.13 € / mp

Teren intravilan de 4680 mp, în Bârnova

Bârnova

La ~5km distanță

4.680 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

270.000 €
27 € / mp

Teren intravilan de 10000 mp, în Bârnova

Bârnova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

88.000 €
44 € / mp

Teren intravilan de 2000 mp, în Bârnova

Bârnova

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

49.000 €
62.82 € / mp

Bucium la 7km de centrul Iasului doua loturi de ...

Bârnova

La ~5km distanță

780 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

82.500 €
15 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 5.500mp , situ ...

Bârnova

La ~5km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

600.000 €
50 € / mp

Vanzare teren

Bârnova

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

139.000 €
58.35 € / mp

Teren in Pietraria 2.382 mp, langa padure, cu p ...

Bârnova

La ~5km distanță

2.382 mp
2.382 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

65.000 €
50.78 € / mp

Teren Intravilan 1280m2, Visan, str. Eroilor, i ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.280 mp
1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

43.500 €
43.50 € / mp

De vanzare teren intravilan in Vi?ani (100 mp)

Bârnova

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
8

59.000 €
98.33 € / mp

Teren intravilan soseaua Barnova 600 mp

Bârnova

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

33.500 €
35.12 € / mp

Vând teren intravilan între case sat Vișani com ...

Bârnova

La ~5km distanță

954 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

600.000 €
50 € / mp

Vanzare teren

Bârnova

La ~5km distanță

12.000 mp
12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

42.000 €
38.18 € / mp

Teren de vanzare in Barnova Iasi

Bârnova

La ~5km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

100 €
0.22 € / mp

Rate/Vand teren str Visani

Vișan

La ~5km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

33.000 €
46.03 € / mp

Teren intravilan Visan

Vișan

La ~5km distanță

717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

38 €
0.01 € / mp

Teren Bucium Iasi

Vișan

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

130.000 €
48.15 € / mp

Teren de vanzare - Visani, Barnova -2700 mp

Vișani, Iași

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

340.000 €
34.69 € / mp

Teren intravilan de 9800 mp, în Tomești

Tomești

La ~10km distanță

9.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

16.000 €
32 € / mp

Teren intravilan 500 mp Tomesti, Chicerea utili ...

Tomești

La ~10km distanță

500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 16,000 € și 16.500 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

25.000 €
20.51 € / mp

Teren Chicirea (Tomesti) 1.219 mp, 20 euro/mp ( ...

Tomești

La ~10km distanță

1.219 mp
1.219 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

25 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Tomesti

Tomești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

58.250 €
60.580 €
50 € / mp

teren intravilan , persoana fizica, - fantana ...

Tomești

La ~10km distanță

1.165 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

27.000 €
10 € / mp

Loc de casa stupina Tomesti - Goruni Iasi

Tomești

La ~10km distanță

2.700 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

12.464 €
19 € / mp

Teren intravilan Chicerea - Tomesti - 656 mp + ...

Tomești

La ~10km distanță

656 mp
656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

20.000 €
27.03 € / mp

Teren Chicerea 740 mp, langa ?coala

Tomești

La ~10km distanță

740 mp
740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

29 €
0.04 € / mp

Teren Tomesti-Goruni

Tomești

La ~10km distanță

700 mp teren