Proprietăți unice: 184
Proprietari: 184
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

43.500 €
44.66 € / mp

Vand Teren Intravilan 1000 mp in Bucium-Vișani

Vișan

974 mp teren
f.s. 19 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

800.000 €
755.43 € / mp

Oportunitate rară Iași – Toma Cozma / Copou-Păc ...

Păcurari, Iași

1.059 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

12.818 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

59.500 €
5 € / mp

Vand 2 terenuri arabile extravilan comuna Victo ...

Victoria

11.900 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

156.800 €
200 € / mp

PROPRIETAR – Teren 784 mp Moara de Vânt, 1.8km ...

Podul de Fier, Iași

784 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

11.500 €
4.60 € / mp

Vand teren Perieni

Tudor Vladimirescu, Iași

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

57.000 €
10 € / mp

Vând teren extravilan cu mari șanse de a deveni ...

Popești

5.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

20.000 €
40 € / mp

Vand teren Miroslava

Ciurbești

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

100.000 €
100 € / mp

Proprietar vand teren - 1000mp - Breazu langa P ...

Rediu

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

62.300 €
69.22 € / mp

Teren INTRAVILAN de 900mp cu vedere panoramica

Ciurea

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

90.000 €
90 € / mp

Teren de 1000mp cu utilita?i ?i imprejurimi nat ...

Aroneanu

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

58.250 €
60.580 €
50 € / mp

teren intravilan , persoana fizica, - fantana ...

Tomești

1.165 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

0 €

Teren intravilant

Bucium, Iași

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

98.000 €
98 € / mp

Teren Hlincea - Poitiers - Manta rosie

Ciurea

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

35.000 €
70 € / mp

teren intravilan, langa lac Dumbrava / Ciurbest ...

Dumbrava (Ciurea)

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

76.675 €
25 € / mp

TEREN INTRAVILAN

Țuțora

3.067 mp
3.067 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
31.25 € / mp

Teren intravilan 960 mp, deschidere 31m, utilit ...

Mihail Kogălniceanu

960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

355.000 €
2.73 € / mp

Lac si terenuri langa lac

Gropnița

130.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

52.430 €
49 € / mp

PF teren in zona Bucium 1070 mp, vedere superba ...

Bucium, Iași

1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

18.600 €
0.80 € / mp

Vand 23280 mp Teren Agricol Extravilan Sat Horl ...

Horlești

23.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

66.516 €
12 € / mp

Vand 5543 mp Teren Intravilan Sat Luceni, Com V ...

Victoria

5.543 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

17.842 €
22 € / mp

Vand 811 mp Teren Intravilan Tautesti

Rediu

811 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

40.000 €
67.57 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 592 mp in zona ...

Dorobanț

592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

252.000 €
150 € / mp

Teren intravilan

Balciu

1.680 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

130.000 €
48.15 € / mp

Teren de vanzare - Visani, Barnova -2700 mp

Vișani, Iași

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

11.500 €
4.60 € / mp

Vand teren Perieni

Tudor Vladimirescu, Iași

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

90.000 €
18 € / mp

Casa Batraneasca 100 MP + teren intravilan 400 ...

Sirețel

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

44.000 €
40 € / mp

Vând teren intravilan

Ciurea

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

45.000 €
52.000 €
25.04 € / mp

Teren 1797mp Dobrovăț-Ruși | Lângă Pădure | Gar ...

Dobrovăț

1.797 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Iași, direct de la proprietari

Județul Iași, un important centru cultural și academic al României, oferă oportunități variate pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 64.000 euro, cu oferte ce încep de la 17.500 euro, ceea ce face ca zona să fie accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri maxime: Terenurile pot ajunge până la 9.800.000 euro, oferind opțiuni pentru investiții de amploare.
  • Accesibilitate: Aproximativ 44% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru diverse categorii de cumpărători.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 41 euro, cu cele mai scumpe terenuri atingând 3.358 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 89 de zile, indicând o piață activă.

Județul Iași reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, având un mix de prețuri accesibile și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Iași!