Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

12.500 €
11.16 € / mp

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

1.120 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă

12.500 €

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă

12.500 €

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

f.s. 15 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

67.800 €
14.03 € / mp

FILM! Oaza ta de liniste pe 4.900mp teren intra ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

4.831 mp
4.831 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

59.900 €
16.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare in ?ufalau!

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

3.563 mp
3.563 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

900.000 €

FILM! 25.400mp teren Complex agrozootehnic cu t ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

f.s. 295 m

Agenție

5 zile în urmă

900.000 €

FILM! 25.400mp teren Complex agrozootehnic cu t ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

f.s. 295 m
Agenție

1 lună în urmă
5

12.500 €
11.16 € / mp

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

1.120 mp
1.120 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

12.500 €
11.16 € / mp

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

1.120 mp
1.120 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

26.000 €
30.02 € / mp

Teren intravilan in Boro?neul Mare Panorama sup ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

866 mp teren
f.s. 54 m
Agenție

2 luni în urmă

900.000 €

FILM! 25.400mp teren Complex agrozootehnic cu t ...

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

f.s. 295 m
Agenție

1 lună în urmă
2

83.840 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare in ?ufalau!

Boroșneu Mare

La ~5km distanță

4.192 mp
4.192 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă

67.800 €

FILM! Oaza ta de liniste pe 4.900mp teren intra ...

Țufalău

La ~5km distanță

f.s. 29 m
Agenție

1 lună în urmă
7

83.840 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Ț ...

Țufalău

La ~5km distanță

4.192 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

67.800 €
14.03 € / mp

FILM! 4.900mp teren intravilan, cu casa, in Tuf ...

Țufalău

La ~5km distanță

4.831 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

32.600 €
14.73 € / mp

Teren intravilan, pe 2.213 mp, in Aninoasa, Cov ...

Aninoasa

La ~5km distanță

2.213 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

17.800 €
38.53 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Aninoa ...

Aninoasa

La ~5km distanță

462 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
3

12.000 €
0.76 € / mp

3 terenuri extravilane de vanzare in Zagon!

Zagon

La ~5km distanță

15.800 mp
15.800 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

42.000 €
6.46 € / mp

FILM! Teren intravilan, 6.500 mp, Papauti, Cova ...

Zagon

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

26.000 €
16.01 € / mp

Teren intravilan | 1.624 mp | 2 Parcele | Zagon

Zagon

La ~5km distanță

1.624 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

21.900 €
10.62 € / mp

FILM! 2.063 mp de refugiu natural in localitate ...

Zagon

La ~5km distanță

2.063 mp teren
Construcții
Agenție

16 ore în urmă
6

51.630 €
23.50 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Zagon!

Zagon

La ~5km distanță

2.197 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

30.000 €
12.50 € / mp

DE NERATAT-de vanzare teren intravilan, 2400 mp ...

Pachia

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

8.900 €
10.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Le&#53 ...

Leț

La ~10km distanță

816 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
7

42.000 €
6.46 € / mp

FILM! Teren intravilan, 6.500 mp, Papauti, Cova ...

Păpăuți

La ~10km distanță

6.500 mp teren
f.s. 240 m
Agenție

5 luni în urmă
5

63.920 €
18.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare în P&#259 ...

Păpăuți

La ~10km distanță

3.382 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă

42.000 €

FILM! Teren intravilan, 6.500 mp, Papauti, Cova ...

Păpăuți

La ~10km distanță

f.s. 240 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

15.000 €
16.67 € / mp

900mp teren intravilan, cu paramentri de constr ...

Păpăuți

La ~10km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

22.000 €
4 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare

Lisnău-Vale

La ~10km distanță

5.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

21.000 €
7.24 € / mp

Teren extravilan - oportunitate investitie

Lisnău-Vale

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Construcții