Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
8

35.900 €
5.52 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Sita B ...

Zăbrătău

6.500 mp teren
Fâneață
Extravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
8

52.500 €
12.15 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Crasna

La ~5km distanță

4.320 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Ieri
7

35.900 €
5.52 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Sita Buzaului Za ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

29.000 €
5.04 € / mp

Teren de vanzare 5,755mp/ Sita Buzaului

Sita Buzăului

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Pădure
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
6

35.500 €
15.48 € / mp

De vânzare teren intravilan în locali ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

2.293 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
8

57.600 €
12 € / mp

Teren de vânzare în Sita Buzăulu ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

57.500 €
5.03 € / mp

Teren de vanzare 11,435mp/ Sita Buzaului

Sita Buzăului

La ~5km distanță

11.435 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
10

19.900 €
2.44 € / mp

Două terenuri extravilane de vânzare ...

Sita Buzăului

La ~5km distanță

8.157 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
8

350.000 €
16.02 € / mp

De vânzare teren intravilan în locali ...

Scrădoasa

La ~10km distanță

21.846 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

82.900 €
16.58 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Barcani, cu priv ...

Barcani

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

16.900 €
2.91 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Sarama?, pe punc ...

Barcani

La ~10km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

18.900 €
4.50 € / mp

De vanzare teren par?ial intravilan in Sarama?, ...

Barcani

La ~10km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

84.900 €
12.42 € / mp

Teren de vanzare in comuna Barcani!

Barcani

La ~10km distanță

6.837 mp
6.837 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

24.900 €
3.82 € / mp

De vanzare teren extravilan in Sarama?!

Barcani

La ~10km distanță

6.519 mp
6.519 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

18.900 €
18.09 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Barcan ...

Barcani

La ~10km distanță

1.045 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

4 săptămâni în urmă

14.400 €

FILM! Teren extravilan 682 mp rulota, Floroaia, ...

Nord, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

125.000 €
155.000 €
5.72 € / mp

Teren intravilan 21.846mp imprejmuit | Intorsur ...

Exterior Vest, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

21.846 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

27.800 €
38.66 € / mp

Teren 719mp la liziera padurii- Intorsura Buzau ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

719 mp
719 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

280.000 €
7 € / mp

Teren Intorsura Buzaului Dealul Frumos

Central, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

40.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
7

9.900 €
3.54 € / mp

De vânzare teren extravilan în Î ...

Exterior Nord, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
19

14.400 €
130.91 € / mp

FILM! Teren extravilan 682 mp + rulota, Floroai ...

Nord, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

606 m

682 mp teren
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 14,400 € și 15.600 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

28.700 €
39.92 € / mp

Teren Intravilan 719 mp langa Padure Intorsura ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

719 mp
719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

19.000 €
38 € / mp

Vand teren intravilan 4 parcele de 500 mp fiecc ...

Central, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

35.900 €
29.67 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

1.210 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

14.900 €
6.71 € / mp

De vânzare teren partial intravilan î ...

Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

2.220 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 zile în urmă
10

45.000 €
48.23 € / mp

Teren intravilan de vânzare în centru ...

Ultracentral, Întorsura Buzăului

La ~10km distanță

933 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
6

8.500 €
2.58 € / mp

De vânzare teren extravilan loc. Săr& ...

Sărămaș

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
9

16.900 €
4.97 € / mp

De vânzare teren extravilan loc. Săr& ...

Sărămaș

La ~10km distanță

3.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
8

11.000 €
4.78 € / mp

De vânzare teren extravilan loc. Săr& ...

Sărămaș

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

8 luni în urmă
4

85.900 €
8.91 € / mp

De vânzare teren extravilan loc. Săr& ...

Sărămaș

La ~10km distanță

9.637 mp teren
Fâneață
Extravilan