Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

12.500 €
11.16 € / mp

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

1.120 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

67.800 €
14.03 € / mp

FILM! 4.900mp teren intravilan, cu casa, in Tuf ...

Țufalău

La ~5km distanță

4.831 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

26.000 €
16.01 € / mp

Teren intravilan | 1.624 mp | 2 Parcele | Zagon

Zagon

La ~5km distanță

1.624 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

21.900 €
10.62 € / mp

FILM! 2.063 mp de refugiu natural in localitate ...

Zagon

La ~5km distanță

2.063 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

30.000 €
12.50 € / mp

DE NERATAT-de vanzare teren intravilan, 2400 mp ...

Pachia

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

15.000 €
16.67 € / mp

900mp teren intravilan, cu paramentri de constr ...

Păpăuți

La ~10km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

21.000 €
7.24 € / mp

Teren extravilan - oportunitate investitie

Lisnău-Vale

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

519.030 €
15 € / mp

Teren exceptional Valea Dobarlaului - oportunit ...

Valea Dobârlăului

La ~10km distanță

34.602 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

36.125 €
25 € / mp

Teren in localitatea Reci,langa lacuri

Reci

La ~10km distanță

1.445 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

70.000 €
7 € / mp

Proprietar vand Teren Reci,Jud. Covasna, 10.00 ...

Reci

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

16.170 €
3.07 € / mp

Teren intravilan | 5.260 MP | Reci

Reci

La ~10km distanță

5.260 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

23.765 €
35 € / mp

De vânzare terenuri intravilane în Re ...

Reci

La ~10km distanță

679 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
6

289.000 €
6.85 € / mp

Teren intravilan, categoria curti - constructii ...

Reci

La ~10km distanță

42.201 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

74.700 €
15.79 € / mp

Teren intravilan 4732 mp de vânzare î ...

Lunca Mărcușului

La ~15km distanță

4.732 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

34.800 €
12 € / mp

Teren intravilan,2.900mp,recomandat: investitio ...

Lunca Mărcușului

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

105.000 €
25.02 € / mp

Teren Intravilan Ideal Pt Casa de Vacanta ,Vale ...

Dobârlău

La ~15km distanță

4.196 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

16.000 €
21.92 € / mp

Teren 730mp Lunca Marcusului / Comision 0%

Lunca Mărcușului

La ~15km distanță

730 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

20.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp Bicfalau

Bicfalău

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

0 €

Proprietar vand Teren la Lac Padureni , Jud. Co ...

Pădureni

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

350.000 €
35 € / mp

Teren parțial intravilan de vânzare & ...

Covasna

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

35.000 €
36.84 € / mp

Teren intravilan, 950mp, rezidential/investiti ...

Central, Covasna

La ~15km distanță

950 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
1

21.000 €
35 € / mp

Parcele 600 mp teren intravilan, rezidenți ...

Sud, Covasna

La ~15km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

48.830 €
38 € / mp

FILM! 1.285 mp teren, areal ozonat, langa parti ...

Sud-Est, Covasna

La ~15km distanță

1.285 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

180.000 €
15.25 € / mp

Teren industrial Ozun - Sfântul. Gheorghe ...

Ozun

La ~15km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

125.000 €
19.84 € / mp

Teren industrial Ozun - Sfântul. Gheorghe ...

Ozun

La ~15km distanță

6.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

275.000 €
20.83 € / mp

Teren industrial 13.200 mp Ozun - Covasna

Ozun

La ~15km distanță

13.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

31.600 €
30.33 € / mp

FILM! 1.100 mp teren intravilan, construibil, c ...

Ozun

La ~15km distanță

1.042 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

58.000 €
12.74 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan versatil, PUZ: rezide ...

Mărcușa

La ~15km distanță

4.554 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

123.580 €
20 € / mp

Teren Sat Bacel 6200 mp

Băcel

La ~15km distanță

6.179,01 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

250.000 €
26.56 € / mp

Teren 9500 mp plus Casa plus Anexe Gospodaresti

Băcel

La ~15km distanță

9.414 mp teren
Construcții