Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

60.000 €
60 € / mp

Parcele 1000 mp la iesire din Constanta spre Va ...

Palas, Constanța

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

150.000 €
124.69 € / mp

PROPRIETAR- Teren Intravilan Constanța–Zona Pal ...

Palas, Constanța

1.203 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
9

382.480 €
80 € / mp

Teren intravilan liber de vanzare, imprejmuit, ...

Palas, Constanța

4.781 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

180.000 €
29.19 € / mp

Teren de vanzare - zona Palas

Palas, Constanța

6.166 mp
6.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

85 €
0.01 € / mp

Vand Teren Oierere Palas

Palas, Constanța

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

77.000 €
70 € / mp

18 terenuri intravilane Constanta-hale producti ...

CET, Constanța

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
14

100.000 €
259.07 € / mp

Teren vânzare zona Viile Noi

CET, Constanța

La ~5km distanță

386 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

75.000 €
150 € / mp

Km 4-5, Veterani, proprietar, vand teren

Km 4-5, Constanța

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 76.000 €

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
9

787.815 €
315 € / mp

Teren de vanzare Str. I.C. Bratianu Constanta

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2.501 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

275.000 €
110 € / mp

Teren vinzare

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

18.000 €
20.000 €
36 € / mp

Teren extravilan agricol, Constan?a, Vecinatate ...

Viile Noi, Constanța

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 18,000 € și 19.500 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

45.436 €
74 € / mp

Ocazie 45.436 euro teren 614mp langa intravilan ...

Viile Noi, Constanța

La ~5km distanță

614 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

160.000 €
160 € / mp

Vand teren intravilan in Constanta, Viile Noi - ...

Viile Noi, Constanța

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

28.000 €
28 € / mp

terenuri de 1.000 mp , Constanta

Viile Noi, Constanța

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 39 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

236.000 €
118 € / mp

vanzare teren 2.000 mp in Constanta zona Varful ...

Viile Noi, Constanța

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

490.000 €
550.000 €
611.74 € / mp

Teren 801 mp de vânzare în zona Compozitorilor ...

Energia, Constanța

La ~5km distanță

801 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

120.000 €
20 € / mp

Teren str. Prelungirea Nicolae Filimon, zona Au ...

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

634.800 €
150 € / mp

Teren Strada Tisei - Isaran Green ( Aurel Vlaic ...

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

4.232 mp
4.232 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

120.000 €
20 € / mp

Teren str Prelungirea Nicolae Filimon , zona Au ...

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

367.000 €
100 € / mp

teren intravilan Constanta

Centură, Constanța

La ~5km distanță

3.670 mp teren
f.s. 93 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

380.376 €
324 € / mp

Teren 1174 mp zona Kamsas

Kamsas, Constanța

La ~5km distanță

1.174 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

324 €
0.28 € / mp

TEREN 1174 MP -ZONA KAMSAS

Kamsas, Constanța

La ~5km distanță

1.174 mp
1.174 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

96.000 €
192 € / mp

Vand Teren Intravilan 500 mp Zona Veterani Km 5 ...

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

43.000 €
41.000 €
125.73 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Km5-Vila Cucoan ...

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

342 mp
342 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.274.890 €
230 € / mp

Teren veterani km5 intravilan

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

5.543 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

48.720 €
20 € / mp

Vand teren zona sere

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

2.436 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
14

310.000 €
232.38 € / mp

Teren de construit 1334mp km 5 strada Flavia Co ...

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

1.334 mp
1.334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

296.400 €
39 € / mp

Teren extravilan

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

7.600 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

100.000 €
56.02 € / mp

vand teren extravilan

Abator, Constanța

La ~5km distanță

1.785 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

185.000 €
426.27 € / mp

Casa cu 434 mp teren de vanzare Coiciu

Coiciu, Constanța

La ~5km distanță

434 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Palas, Constanța, direct de la proprietari

Palas, situat în Constanța, este o zonă atractivă, cunoscută pentru accesul său la facilități moderne și proximitatea față de plajă. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 243.000 euro, cu oferte care încep de la 430.000 euro, ceea ce indică o zonă de lux comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 50 euro, cu valori variind între 27 euro/m² și 121 euro/m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată de înaltă clasă, ceea ce o face ideală pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Palas, Constanța, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare de lux, având acces direct la proprietăți de la proprietari. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile?