Proprietăți unice: 81
Proprietari: 81
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

10.000 €
1.15 € / mp

Vand livada de pruni tineri 8700 mp Ramna, jud. ...

Ramna

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

13.000 €
57.27 € / mp

Teren + casa veche de vanzare in Toplet zona li ...

Topleț

227 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

8.900 €
9.00 € / mp

Vand teren intravilan, zona centrala, 989 mp, S ...

Duleu

989 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan cu ie?ire la Dunare

Berzasca

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

692.900 €
130 € / mp

Teren 5330 m2 Baile Herculane din 2 CF-uri sau ...

Pecinișca

5.330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

374.000 €
130.00 € / mp

Teren de vanzare Baile Herculane 2877 m2

Pecinișca

2.877 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.000 €
10 € / mp

Teren agricol de vanzare, acces asfaltat

Turnu Ruieni

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20.985 €
5 € / mp

Vand teren extravilan, 4197 mp,

Valeapai

4.197 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

31.800 €
53 € / mp

proprietar vand 2 parcele fiecare ~600 mp Caran ...

Central, Caransebeș

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

8.000 €
5.71 € / mp

Teren de vanzare Zervesti

Zervești

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

5.000 €
0.43 € / mp

INVESTITIE RESITA: 1.15 Ha in Driglovat-Natura, ...

Exterior Vest, Reșița

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

300.000 €
164.38 € / mp

Vand teren 1825 mp ultra-central in Moldova Nou ...

Central, Moldova Nouă

1.825 mp
1.825 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

85.000 €
139.80 € / mp

Vand teren intravilan, Str. Dorobanti, in Dr. T ...

23 August

608 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

233.000 €
100 € / mp

Teren Dunare Liubcova,Berzeasca

Liubcova

2.330 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.000 €
0.64 € / mp

Oportunitate de Investi?ie: Teren Extravilan Ge ...

Sichevița

47.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

200.000 €
50 € / mp

Teren cu Vedere Panoramica la Dunare Berzasca

Berzasca

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

134.000 €
140.000 €
47.86 € / mp

TEREN DE VANZARE Moldova Noua - direct propriet ...

Central, Moldova Nouă

2.800 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 134,000 € și 140.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

220.000 €
20 € / mp

Teren zona Triaj

Triaj, Reșița

11.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

42.000 €
6 € / mp

Teren intravilan bocsa

Bocșa

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

150 €
0.14 € / mp

vand teren 1100 mp cu constructie 600 mp in Car ...

Caransebeș

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

40.000 €
5.71 € / mp

Teren intravilan bocsa pentru constructii

Bocșa

7.000 mp teren