Proprietăți unice: 81
Proprietari: 81
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

10.000 €
8.33 € / mp

Vand Teren situat pe DN6 intre Mehadia si Baile ...

Mehadia

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

30.002 €
55.05 € / mp

Teren de vanzare cu Anexa functionala

Bozovici

545 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

110.000 €
19.11 € / mp

Vand teren Calea Caransebesului Resita

Calea Caransebeșului, Reșița

5.755 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
12

37.000 €
22.22 € / mp

Vand teren 1665 mp

Bratova

1.665 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

45.000 €
8.55 € / mp

Teren intravilan -KM 7, Resita 5265mp

Exterior Vest, Reșița

5.265 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
9

100.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 2.500 mp Re?i?a, DN58B

Exterior Vest, Reșița

2.500 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

Azi

3.500 €
0.03 € / mp

Vand teren extravilan

Valea Mare

110.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

14.388 €
2 € / mp

Vand teren extravilan zona Banila-KM8(Resi?a)

Central, Reșița

7.194 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

910.000 €
35 € / mp

Teren intravilan in Oravita,Cara? Severin

Central, Oravița

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

15.000 €

Teren de vanzare

Central, Moldova Nouă

Proprietar
Comision 0%

Azi

155.040 €
76 € / mp

Valiug - Casa ?i 2.040 mp.

Văliug

2.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

98.000 €
49 € / mp

Teren vanzare Poiana Marului, Cara? Severin.

Poiana

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

35.000 €
5 € / mp

Teren intravilan

Central, Bocșa

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

40.000 €
6.13 € / mp

Teren intravilan bocsa

Central, Bocșa

6.520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

2.500 €

Parcela padure de salcam

Comorâște

Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

pamant intravilan Teius

Central, Caransebeș

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

1.905 €
0.19 € / mp

padure(inclusiv teren)

Cornuțel

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

7.500 €
15 € / mp

Terenuri intravilane pt constructii civile cu v ...

Exterior Vest, Reșița

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

22.500 €
9 € / mp

Teren de vanzare la Potoc

Potoc

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

79.800 €
7 € / mp

Vand teren in Resita zona Govandari

Govândari, Reșița

11.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

12.500 €
2.17 € / mp

Vand doua terenuri extravilane, de 5755 mp fiec ...

Exterior Vest, Reșița

5.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

65.000 €
5 € / mp

vand teren intravilan 13.000mp in comuna glimbo ...

Glimboca

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

20.000 €
1.16 € / mp

Vand teren (arabil in nemesei) zona halta banil ...

Exterior Vest, Reșița

17.265 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

75.000 €
30 € / mp

Teren intravilan Clisura Dunarii

Sichevița

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

413.500 €
100 € / mp

Proprietar, Vand Teren Intravilan Baile Hercula ...

Central, Băile Herculane

4.135 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

128.000 €
20 € / mp

Proprietar, vand teren intravilan

Buchin

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
10

140.000 €
42.42 € / mp

teren Dunare

Central, Moldova Nouă

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

34.000 €
17 € / mp

Vand teren

Divici

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

50 €
50 € / mp

Vand Teren Intravilan cu iesire la Dunare

Berzasca

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

13.500 €
11.74 € / mp

Vand teren intravilan Valiug, Caras Severin

Văliug

1.150 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Caraș-Severin, direct de la proprietari

Județul Caraș-Severin, cunoscut pentru peisajele sale naturale și accesibilitatea la resursele naturale, oferă oportunități excelente pentru cei care doresc să investească în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 37.000 euro, cu oferte care încep de la 22.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 12 m² și 34 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 63% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 64 de zile, indicând o piață activă.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 16 euro, cu cele mai mari prețuri ajungând până la 1.250 euro/m².

Județul Caraș-Severin reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile de vânzare disponibile!