Proprietăți unice: 81
Proprietari: 81
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

33.410 €
10 € / mp

Vand teren pentru casa,intravilan

Central, Oțelu Roșu

3.341 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

131.400 €
18 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Caransebeș

7.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

22.300 €
42.16 € / mp

Teren de vanzare in Valiug , zona Crivaia p 22. ...

Văliug

529 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
2

39.000 €
26 € / mp

Vand teren intravilan Terova

Țerova

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

86.000 €
10 € / mp

Vand teren

Central, Reșița

8.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

40.950 €
7 € / mp

Teren de vanzare 5.850 mp Poieni?a de vis la 2 ...

Crușovița

5.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
1

12.600 €
4 € / mp

Teren extravilan Moldova - Noua

Central, Moldova Nouă

3.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

47.040 €
7 € / mp

Vand o parcela de teren intravilan cu padure in ...

Central, Caransebeș

6.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

75.000 €
57.69 € / mp

teren de vanzare Clisura dunarii

Gornea

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

0 €

Teren la munte in Caras Severin 6 lei mp

Cornereva

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

9.999 €
10.00 € / mp

teren in Terova

Central, Reșița

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

43.000 €

Teren intravilan 1000 mp Resita Moroasa

Moroasa 1, Reșița

Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

110.000 €
100 € / mp

vand teren deosebit 1100 m la valiug judetul Ca ...

Văliug

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

189.000 €
9 € / mp

Teren extravilan in Poiana Marului

Poiana

21.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

135.633 €
29 € / mp

Teren intravilan in Poiana Marului

Poiana

4.677 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

50.000 €
5 € / mp

Vand terenuri in Poiana Marului (Cara?-Severin)

Poiana

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

71.027 €
11 € / mp

OPORTUNITATE TEREN INTRAVILAN 6457 m2 - CARANSE ...

Central, Caransebeș

6.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

37.626 €
2 € / mp

Vand Teren 18.813 mp Caransebe? - Zona Teiu?, I ...

Central, Caransebeș

18.813 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

22.608 €
2 € / mp

Teren de vanzare 11.304 mp, Caransebe?, Zona Ra ...

Central, Caransebeș

11.304 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

49.500 €
90 € / mp

Vand teren intravilan 550 mp. in Pecinisca, Bai ...

Central, Băile Herculane

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

330.000 €
350.000 €
63.22 € / mp

Teren de vanzare in Valiug,cu Autorizatie de Co ...

Văliug

5.220 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

69.000 €
54.59 € / mp

Vand teren intravilan 1264 mp. in Pecinisca, Ba ...

Central, Băile Herculane

1.264 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

89.000 €
80.91 € / mp

Vand teren intravilan 1100 mp. in Pecinisca, Ba ...

Central, Băile Herculane

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

17.500 €
35 € / mp

Vinde sau închiriez

Băile Herculane

500 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

233.500 €
50 € / mp

Vand Teren Intravilan Valiug

Văliug

4.670 mp
4.670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

17.500 €
21.88 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Reșița

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

52.000 €
26 € / mp

Resita, Teren / gradina. Calea Caransebesului

Calea Caransebeșului, Reșița

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

16.500 €
18.585 €
4.44 € / mp

Teren 3717mp Europa 70 40m front stradal

Căvăran

3.717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

13.647 €
11.97 € / mp

Teren intravilan

Armeniș

1.140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

10.522 €
11.97 € / mp

Teren intravilan

Armeniș

879 mp teren
f.s. 14 m