Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

12.000 €
6.67 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1.800 mp – Fântân ...

Fântâna Doamnei

1.800 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

21.000 €
23.62 € / mp

Teren intravilan 889 m2

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

889 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

24.000 €
27.00 € / mp

Teren intravilan 889 m2

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

889 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

480.000 €
6 € / mp

Teren 8 ha DIRECT A2 km 55–56 | Nicolae Bălcesc ...

Nicolae Bălcescu

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

26.000 €
27.000 €
10.92 € / mp

Teren intravilan 2379.35mp

Gurbănești

La ~5km distanță

2.380 mp
2.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100.000 €
1 € / mp

Calarasi, com Sarulesti

Sărulești

La ~5km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
f.s. 100 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

47.600 €
17 € / mp

Vand teren intravilan Sarulesti Sat

Sărulești

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

Teren Intravilan Lac 24,700 mp

Sărulești

La ~5km distanță

24.700 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

247.000 €
245.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de 24700 mp, în Sărulești

Sărulești

La ~5km distanță

24.700 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 245,000 € și 247.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

🌟 **Paradis la Malul Lacului: Terenuri în apr ...

Sărulești

La ~5km distanță

24.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

880.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 88000 mp: PE MALUL APEI

Săndulița

La ~5km distanță

88.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

11.000 €
27.50 € / mp

Teren 400 mp de vânzare Solacolu | lângă FarmPa ...

Sărulești

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1 €
0 € / mp

De vanzare 4 loturi teren intravilan

Lehliu

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

26.800 €
1 € / mp

Teren Autostrada Soarelui A2-zona industriala L ...

Lehliu

La ~10km distanță

26.800 mp
26.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

24.000 €
24.90 € / mp

Teren Intravilan Lehliu Gara

Central, Lehliu-Gară

La ~10km distanță

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

37.000 €
69.55 € / mp

Teren intravilan+casa batraneasca

Lehliu-Gară

La ~10km distanță

532 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

20.825 €
25 € / mp

Teren de vanzare in Razvani

Răzvani

La ~10km distanță

833 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

17.500 €
62.50 € / mp

De vanzare - 568 mp, utilitati complete, 22 m ...

Răzvani

La ~10km distanță

545 m

568 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

50.000 €
19.94 € / mp

Casa cu teren 2.508 mp ?i 76 m deschidere la DN ...

Ileana

La ~10km distanță

2.508 mp
2.508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

17.000 €
11.56 € / mp

Teren de vanzare in Ileana Calarasi

Ileana

La ~10km distanță

1.470 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

57.000 €
1.30 € / mp

Vand teren agricol Dor Marunt, Jud. Calarasi

Dor Mărunt

La ~15km distanță

44.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
1

143.500 €
1 € / mp

Vand teren agricol Dor Marunt Calarasi

Dor Mărunt

La ~15km distanță

143.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

260.000 €
6.50 € / mp

TEREN 4 HA , DOR MARUNT LEHLIU , DN Bucuresti - ...

Dor Mărunt

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

260.000 €
6.50 € / mp

Teren 4 ha, Lehliu Gara - Dor Marunt ,Gaz + cur ...

Dor Mărunt

La ~15km distanță

40.000 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

260.000 €
6.50 € / mp

Teren 4 ha DN București–Constanța | 90 ml desch ...

Dor Mărunt

La ~15km distanță

40.000 mp teren
f.s. 90 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

62.150 €
1.10 € / mp

De vanzare teren agricol Tamadau

Tămădău Mare

La ~15km distanță

56.500 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

21.000 €
21 € / mp

Teren intravilan vanzare 30 min de Bucuresti, s ...

Central, Fundulea

La ~20km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
24.98 € / mp

vanzare teren acces lac Mosistea, Calarasi

Exterior Vest, Fundulea

La ~20km distanță

1.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

38.000 €
38 € / mp

Teren intravilan central

Central, Fundulea

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

2.360.000 €
21 € / mp

DE VANZARE

Central, Fundulea

La ~20km distanță

112.377 mp teren
Construcții