Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
23 ore în urmă
- Proprietar
- Comision 0%
Vand teren intravilan rezidential Lehliu Gara 519 mp
15.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
28.90 €
/ mp
Lehliu, Judeţul Călăraşi
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren intravilan in zona rezidentiala cu acces la gaze si apa in Lehliu Gara, 519mp Nu raspund la sms ID anun? : 1707673337
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1663683
Suprafață teren:
519 mp