Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

37.000 €
616.67 € / mp

De vanzare

Gurguieți

60,77 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

32.000 €
8 € / mp

Teren intravilan Scortaru Nou, Braila

Scorțaru Nou

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

120.000 €
4.80 € / mp

2.5 Hectare teren agricol

Muchea

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

24.000 €
8 € / mp

Teren intravilan Vasile Alexandru

Vasile Alecsandri

La ~15km distanță

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

6.000 €
3.33 € / mp

Teren intravilan sat Olăneasca(Braila-Focsani)

Olăneasca

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

45.000 €
11.46 € / mp

Teren Branistea cu suprafata de 3926 mp deschid ...

Braniștea

La ~15km distanță

3.926 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
50 € / mp

Teren, 700 m2,

Braniștea

La ~15km distanță

700 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12.000 €
5 € / mp

Teren

Braniștea

La ~15km distanță

2.400 mp teren
f.s. 24 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

50.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Piscu

Piscu

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

32.000 €
65.31 € / mp

Vand teren Serbestii vechi

Șerbeștii Vechi

La ~15km distanță

490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

16.200 €
1 € / mp

Teren arabil de vanzare Schela, Galati 16.200 m ...

Schela

La ~20km distanță

16.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

40.000 €
20 € / mp

De vanzare teren intravilan 2000 mp Sat Negrea, ...

Schela

La ~20km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

21.650 €
8.19 € / mp

Teren de Vanzare , Tudor Vladimirescu, Braila

Tudor Vladimirescu

La ~20km distanță

2.645 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

150.000 €
25 € / mp

Vand teren in Sendreni Judetul Galati

Șendreni

La ~20km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Vand Lot teren - 500 mp cu utilitati

Șendreni

La ~20km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
0 € / mp

Teren intravilan Cazasu

Cazasu

La ~20km distanță

10.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40.000 €
8 € / mp

Teren iesire din Cazasu spre Tudor Vladimirescu

Cazasu

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
28.13 € / mp

Teren casa 1600m

Cazasu

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

110.770 €
55 € / mp

Teren intravilan cazasu 2014 mp

Cazasu

La ~20km distanță

2.014 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

17.000 €
11.24 € / mp

Vand teren intravilan in Traian sat, jud. Brail ...

Traian

La ~20km distanță

1.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

20.999 €
6.56 € / mp

Teren de vanzare intravilan 3200mp com. Traian, ...

Traian

La ~20km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

21.850 €
10 € / mp

Teren intravilan 2185 mp - Tudor Vladimirescu ...

Tudor Vladimirescu

La ~25km distanță

2.185 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

177.500 €
25 € / mp

teren sat lacu sarat braila

Lacu Sărat

La ~25km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

35.000 €
13.85 € / mp

Vand teren 2.527 mp + container locuibil, Silis ...

Silistraru

La ~25km distanță

2.527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

40.000 €

Vand loc casa 240 m2

Chercea, Brăila

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

55.000 €
67.48 € / mp

Vand teren Chercea 815 mp

Chercea, Brăila

La ~25km distanță

815 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

47.500 €
47.50 € / mp

!!! URGENT!!! Vând teren Vidin Brăila

Vidin-Progresul, Brăila

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

La ~25km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

146.124 €
154.242 €
27 € / mp

teren agricol intravilan Braila

Apollo, Brăila

La ~25km distanță

5.412 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

180.000 €
40 € / mp

Vând teren cartier Minerva/Centura

Apollo, Brăila

La ~25km distanță

4.500 mp teren
f.s. 59 m
Intravilan
Agricol