Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

17.000 €
11.24 € / mp

Vand teren intravilan in Traian sat, jud. Brail ...

Traian

1.512 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

20.999 €
6.56 € / mp

Teren de vanzare intravilan 3200mp com. Traian, ...

Traian

3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

35.000 €
13.85 € / mp

Vand teren 2.527 mp + container locuibil, Silis ...

Silistraru

La ~5km distanță

2.527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

21.650 €
8.19 € / mp

Teren de Vanzare , Tudor Vladimirescu, Braila

Tudor Vladimirescu

La ~5km distanță

2.645 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

23.000 €
6.98 € / mp

Casa si teren

Urleasca

La ~10km distanță

4 camere
3.296 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~10km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

35.000 €
7.39 € / mp

Teren intravilan comuna Unirea

Unirea

La ~10km distanță

4.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

11.000 €
12.22 € / mp

Vand teren Albina

Albina

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

285.000 €
4.75 € / mp

URGENT ..Teren agricol Ferma de mure , zmeura s ...

Albina

La ~10km distanță

4 camere
60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

177.500 €
25 € / mp

teren sat lacu sarat braila

Lacu Sărat

La ~10km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

600.000 €
25 € / mp

De vanzare/inchiriere spatiu Industrial/agricol ...

Tichilești

La ~15km distanță

24.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

35.000 €
43.48 € / mp

Teren intravilan 805 mp + proiect casa aprobat ...

Chiscani

La ~15km distanță

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

37.500 €
50 € / mp

Vand teren in comuna Chiscani sau schimb cu cas ...

Chiscani

La ~15km distanță

1 camere
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

150.000 €
27.14 € / mp

Teren de vanzare intravilan 5526 mp, Lacul Sara ...

Chiscani

La ~15km distanță

5.526 mp
5.526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

15.500 €
38.75 € / mp

Vand teren intravilan

Vărsătura

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare Varsatura

Vărsătura

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40.000 €
8 € / mp

Teren iesire din Cazasu spre Tudor Vladimirescu

Cazasu

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

110.770 €
55 € / mp

Teren intravilan cazasu 2014 mp

Cazasu

La ~15km distanță

2.014 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
28.13 € / mp

Teren casa 1600m

Cazasu

La ~15km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
0 € / mp

Teren intravilan Cazasu

Cazasu

La ~15km distanță

10.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

120.000 €
4.80 € / mp

2.5 Hectare teren agricol

Muchea

La ~15km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

32.000 €
8 € / mp

Teren intravilan Scortaru Nou, Braila

Scorțaru Nou

La ~20km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

65.000 €
227.27 € / mp

Teren de construit in ansamblul Buzaului, Brail ...

Buzaului, Brăila

La ~20km distanță

286 mp
286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

La ~20km distanță

286 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

22.000 €
55 € / mp

Teren 400mp Braila, zoma Radu Negru

Radu Negru, Brăila

La ~20km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren + casa, 1.000 mp, pozi?ie excelenta pentr ...

Viziru

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

180.000 €
40 € / mp

Vând teren cartier Minerva/Centura

Apollo, Brăila

La ~20km distanță

4.500 mp teren
f.s. 59 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

146.124 €
154.242 €
27 € / mp

teren agricol intravilan Braila

Apollo, Brăila

La ~20km distanță

5.412 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

La ~20km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

40.000 €

Vand loc casa 240 m2

Chercea, Brăila

La ~20km distanță