Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

10 €
0 € / mp

Teren intravilan Cazasu

Cazasu

La ~5km distanță

10.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40.000 €
8 € / mp

Teren iesire din Cazasu spre Tudor Vladimirescu

Cazasu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
28.13 € / mp

Teren casa 1600m

Cazasu

La ~5km distanță

1.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

110.770 €
55 € / mp

Teren intravilan cazasu 2014 mp

Cazasu

La ~5km distanță

2.014 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

40.000 €

Vand loc casa 240 m2

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

55.000 €
67.48 € / mp

Vand teren Chercea 815 mp

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

815 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

43.200 €
24 € / mp

Teren Soseaua de Centura parcela 1800 mp lângă ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

146.124 €
154.242 €
27 € / mp

teren agricol intravilan Braila

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

5.412 mp teren
f.s. 60 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

180.000 €
40 € / mp

Vând teren cartier Minerva/Centura

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

4.500 mp teren
f.s. 59 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

47.500 €
47.50 € / mp

!!! URGENT!!! Vând teren Vidin Brăila

Vidin-Progresul, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

65.000 €
227.27 € / mp

Teren de construit in ansamblul Buzaului, Brail ...

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

286 mp
286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

64.999 €
227.27 € / mp

teren intravilan Mun Braila

Buzaului, Brăila

La ~5km distanță

286 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

22.000 €
55 € / mp

Teren 400mp Braila, zoma Radu Negru

Radu Negru, Brăila

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

29.500 €
73.75 € / mp

Teren 400 mp de vanzare. Brailita Strada Bega N ...

Pisc, Brăila

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Plantelor, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

15.500 €
38.75 € / mp

Vand teren intravilan

Vărsătura

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare Varsatura

Vărsătura

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

9.300 €
0.93 € / mp

Vand TEREN Agricol TATARU Braila

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
16

32.000 €
66.67 € / mp

Vand teren vidin

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

160.000 €
55.17 € / mp

Teren intravilan Cazasu vechi dubla deschidere ...

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

33.000 €
12.86 € / mp

Teren intravilan 2.566 mp. in loc. Romanu, jud ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

2.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

60.000 €
23.08 € / mp

teren oras ianca judetul braila

Central, Brăila

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

16.880 €
0.80 € / mp

vand teren agricol 2.11Ha

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

21.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

13.435 €
12.25 € / mp

De vanzare teren intravilan comuna Gemenele

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

1.097 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

10.000 €
4 € / mp

vind teren 2500mp Romanu

Central, Brăila

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

177.500 €
25 € / mp

teren sat lacu sarat braila

Lacu Sărat

La ~10km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

37.500 €
50 € / mp

Vand teren in comuna Chiscani sau schimb cu cas ...

Chiscani

La ~10km distanță

1 camere
750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

150.000 €
27.14 € / mp

Teren de vanzare intravilan 5526 mp, Lacul Sara ...

Chiscani

La ~10km distanță

5.526 mp
5.526 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

35.000 €
43.48 € / mp

Teren intravilan 805 mp + proiect casa aprobat ...

Chiscani

La ~10km distanță

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

11.000 €
12.22 € / mp

Vand teren Albina

Albina

La ~10km distanță

900 mp teren