Proprietar
Proprietăți unice: 230
Proprietari: 5
Agenție

2 zile în urmă
7

89.500 €
191.24 € / mp

Teren autorizat casa individuala - 468 mp - ANL ...

Florești

468 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 89,500 € și 99.500 €
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
9

1.791.790 €
130 € / mp

Teren de vanzare 13783mp, front la DN, parcela ...

Florești

13.783 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

465.000 €
5,109.89 € / mp

Teren de vanzare 1.100 mp zona CETATII

Florești

1.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

350.000 €
50 € / mp

Teren extravilan 7000 mp - zona Hagau - Florest ...

Florești

7.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 zile în urmă
4

67.452 €
43.80 € / mp

Teren extravilan pretabil pentru constuctia une ...

Florești

1.540 mp
1.540 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
4

52.500 €
43.75 € / mp

Teren extravilan pretabil pentru constuctia une ...

Florești

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
9

130 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare 13783mp, front la DN, parcela ...

Florești

13.783 mp
13.783 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

282.571 €
233.530 €
579.04 € / mp

Teren autorizat , pentru casa idividuala ,Carti ...

Florești

488 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

96.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, 1200 mp, Luna de Sus

Florești

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

250.000 €
2,500.00 € / mp

Teren de vanzare 1165 mp Str Dumitru Mocanu , F ...

Florești

1.165 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

3.800 €
19 € / mp

Inchiriez teren parc auto

Florești

200 mp
200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

465.000 €
422.73 € / mp

Teren de vanzare 1.100 mp zona CETATII

Florești

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

537.500 €
215 € / mp

Teren intravilan 2500mp cu 2 fronturi, utilitat ...

Florești

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

62.000 €
218.31 € / mp

Teren Intravilan, 284 mp, Florești, str. Tinere ...

Florești

284 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
16

350.000 €
233.33 € / mp

Teren 1500 mp, 3 parcele cu AC pentru case indi ...

Florești

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

1.870.000 €
379.70 € / mp

Teren in Florești, la drumul principal, Ideal p ...

Florești

4.925 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

260.609 €
215.380 €
534.03 € / mp

Teren intravilan de 488 mp , Cartier TERRA

Florești

488 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €
200 € / mp

Nou pe piata - ultimele 2 parcele de teren in F ...

Florești

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

537.500 €
5,375.00 € / mp

De vanzare casa cu teren 2500 Str Avram Iancu, ...

Florești

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

519.432 €
429.283 €
534.40 € / mp

Teren intravilan de 972 mp , Cartier TERRA

Florești

972 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

848.190 €
98 € / mp

Teren intravilan 8,655 la DN1

Florești

8.655 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

220.000 €
127.17 € / mp

Teren zona Stejarului, 1730 mp

Florești

1.730 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

750.000 €
1.50 € / mp

De vanzare teren intravilan langa viitoarea sta ...

Florești

5.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

103.000 €
224.40 € / mp

Teren intravilan ,459 mp, zona TERRA

Florești

459 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

70.000 €
75.000 €
121.74 € / mp

Teren intravilan 575mp + drum servitute

Florești

575 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

75.000 €
75 € / mp

Teren 1000mp extravilan zona Donath

Florești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

198.900 €
198.90 € / mp

Teren Intravilan - 1000MP I Front la 2 Străzi | ...

Florești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

378.900 €
198.79 € / mp

Teren Intravilan - SU 1906MP I Pretabil Duplex ...

Florești

1.906 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

280.000 €
93.33 € / mp

Teren intravilan, 3000 mp, parcelabil, pretabil ...

Florești

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

1.024.870 €
847.000 €
488.03 € / mp

Teren de vanzare , 2.000 mp SUBCETATE

Florești

2.100 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Florești, Județul Cluj

Florești, situat în apropierea Clujului, este o zonă în plină dezvoltare, apreciată pentru accesibilitatea sa față de oraș și pentru comunitatea în expansiune. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Florești, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 199.000 euro, cu oferte care încep de la 4.000 euro, până la 3.150.000 euro pentru proprietăți de dimensiuni mari.
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, comparativ cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Cele mai mari terenuri disponibile au o suprafață de 565 m², oferind oportunități pentru construcții rezidențiale sau comerciale.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 122 euro, cu valori care pot ajunge până la 4.071 euro/m² pentru terenurile din zone premium.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 150 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Florești reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, având în vedere dezvoltarea continuă a zonei și accesibilitatea față de Cluj-Napoca. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile disponibile în Florești!