Proprietar
Proprietăți unice: 230
Proprietari: 5
Agenție

4 luni în urmă
2

73.710 €
39 € / mp

Teren INTRAVILAN 1890mp, Finisel-Savadisla

Florești

1.890 mp
1.890 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.450.000 €
100 € / mp

Teren 14500mp | Valea Sanaslaului

Florești

14.500 mp
14.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

81.900 €
81.90 € / mp

Teren 1000mp | Luna de Sus |

Florești

1.000 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
3

441.200 €
100 € / mp

Teren intravilan, 4412mp, zona Subcetate, Oport ...

Florești

4.412 mp
4.412 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

360.000 €
225 € / mp

Teren intravilan 1600 mp, front 16 m la Dumitru ...

Florești

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

360.000 €
225 € / mp

Teren intravilan 1600 mp,asfalt, strazii front ...

Florești

1.600 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

5 luni în urmă
1

144.000 €
100 € / mp

Teren constructie case insiruite, certificat ur ...

Florești

1.440 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

5 luni în urmă
1

159.000 €
165.000 €
110.49 € / mp

Oportunitate unica Teren intravilan de vanzare, ...

Florești

1.439 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

5 luni în urmă
2

92.000 €
184 € / mp

Teren intravilan, zona de case, langa liziera p ...

Florești

500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

5 luni în urmă
3

172.000 €
187.77 € / mp

Teren de vanzare, 916mp, front 15m, Avram Iancu

Florești

916 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

6 luni în urmă
3

295.000 €
101.72 € / mp

Oportunitate investitie, teren intravilan Luna ...

Florești

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

112.800 €
18.19 € / mp

Teren spectaculos, ideal pentru cabana, parcela ...

Florești

6.200 mp teren
f.s. 70 m
Agenție

6 luni în urmă
1

1.311.460 €
230.08 € / mp

Teren intravilan, 5700mp, Flore?ti, zona centra ...

Florești

5.700 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

7 luni în urmă
7

88.000 €
80 € / mp

Teren intravilan de vanzar, zona Sf Ion- Faget

Florești

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

170.000 €
148.99 € / mp

Teren intravilan, in zona Vivo

Florești

1.141,7 mp
1.141,7 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

198.000 €
130.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1.550 mp, Flore?ti ...

Florești

1.520 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

8 luni în urmă
2

135.000 €
93.75 € / mp

Teren cu casa demolabila, 1440mp, sat Gheorghie ...

Florești

1.440 mp
1.440 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

44.000 €
40 € / mp

Vand teren extravilan in Floresti (1100m2)

Florești

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

1.870.000 €
459.000 €
1,246.67 € / mp

Teren pentru constructie de case sau duplexuri, ...

Florești

1.500 mp teren
f.s. 2 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

29.500 €
17.35 € / mp

Vind Teren intravilan 1700 mp.cu Certificat de ...

Florești

1.700 mp teren