Proprietar
Proprietăți unice: 230
Proprietari: 5
Agenție

2 luni în urmă
1

70.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare, extravilan, 700 mp, zona Padu ...

Florești

700 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

89.000 €
89.09 € / mp

Teren 999 mp. Front 15,70 ml. Valea Garbaului - ...

Florești

999 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

287.700 €
100 € / mp

Teren de vânzare Valea Sinaslau Vararea Events

Florești

2.877 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

80.000 €
117.82 € / mp

Teren de 679 mp zona Stejarului, Floresti

Florești

679 mp teren
f.s. 23 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
2

435.000 €
75 € / mp

Oportunitate investitie! Teren intravilan, 5800 ...

Florești

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

379.500 €
240.19 € / mp

TEREN /CASA DE VANZARE , 1.580 , AVRAM IANCU

Florești

1.580 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

60.000 €
66.67 € / mp

Teren de vanzare – 900 mp, zona centura Donath ...

Florești

900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

770.000 €
215.44 € / mp

Teren 3574 mp zona Teilor

Florești

3.574 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

55.000 €
110 € / mp

Teren Intravilan, 500mp, zona Valea Sanaslou

Florești

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

129.000 €
258 € / mp

Teren pentru investitie, 500 mp,Zona Muzeul Ape ...

Florești

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

120.000 €
112.04 € / mp

Teren 1071mp, front 34m, str Stejarului Florest ...

Florești

1.071 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

120.000 €
112.15 € / mp

Teren de vanzare, 1070 mp, zona Stejarului, Fl ...

Florești

1.070 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

112.000 €
373.33 € / mp

Teren autorizat casa individuala P+1 Floresti I ...

Florești

300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

159.900 €
319.80 € / mp

Teren autorizat casa idividuala ,zona Magnoliei

Florești

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

16.050 €
15 € / mp

Teren arabil/ 1070 mp/ Floresti

Florești

1.070 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

69.945 €
15 € / mp

Teren 4663 mp/ Arabil/ Floresti

Florești

4.663 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

326.625 €
75 € / mp

Teren de vanzare, extravilan, 4400 mp, zona Pad ...

Florești

4.355 mp teren
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
1

1.200.000 €
96 € / mp

Teren de vanzare, 12500mp, Zona centura Grigore ...

Florești

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

320.000 €
74.42 € / mp

Teren intravilan, 4300 MP, zona Valea Garbaului

Florești

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

283.000 €
74.47 € / mp

Teren intravilan 3800 MP, zona Valea Garbaului

Florești

3.800 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

49.000 €
63.55 € / mp

Teren Intravilan, 771mp, Tauti

Florești

771 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

550.000 €
203.70 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile la margin ...

Florești

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

360.000 €
225 € / mp

Teren intravilan 1600 mp,asfalt, strazii front ...

Florești

1.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

260.000 €
60.47 € / mp

Teren intravilan parcelabil Valea Garbaului Flo ...

Florești

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

129.500 €
259 € / mp

Teren autorizat pentru constructie duplex, zona ...

Florești

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

1.785.000 €
376.82 € / mp

Teren pretabil pentru constructie bloc, regim d ...

Florești

4.737 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

260.000 €
106.12 € / mp

Teren de vanzare,intravilan de 2450mp

Florești

2.450 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

150.000 €
52.08 € / mp

Teren de 2880 mp intravilan in Floresti pe stra ...

Florești

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

55.000 €
55 € / mp

Teren extravilan 1000mp Centura nord

Florești

1.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
1

164.360 €
280 € / mp

Oportunitate rezidentiala in Floresti – teren 5 ...

Florești

587 mp teren
Construcții