Proprietăți unice: 91
Proprietari: 91
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

23.000 €
/ lună 56.37 € / mp / lună

Vand teren Strejnic 408mp2

Central, Ploiești

408 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

100 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Centrul Sportiv Urban Move Studio inchiriaza sp ...

Central, Ploiești

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

400 €
/ lună

Spatiu comercial stradal ultracentral / Vasile ...

Ultracentral, Ploiești

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

100 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial birou

Central, Ploiești

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri

Central, Ploiești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

2.100 €
/ lună 2.82 € / mp / lună

Inchiriez Hala Ploiesti 745 mp, productie, sudu ...

Central, Ploiești

745 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

325 €
/ lună 7.74 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Ploiești

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

950 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL // CANTACUZINO // 140 MP

Cantacuzino, Ploiești

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriere Clădire Birouri P+2-Ultracentral Plo ...

Ultracentral, Ploiești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Ploiești

50 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

658.900 €
/ lună 55 € / mp / lună

Vand teren intravilan Ploiesti, str. Poligonulu ...

Xenia, Ploiești

11.980 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

650 €
/ lună 5.70 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat (apart4 camere )114 ...

Republicii, Ploiești

114 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

292 €
/ lună 11.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Democrației, Ploiești

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

29 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Hala Depozit De Inchiriat

Central, Ploiești

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

60 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand Teren intravilan Cartier Pictor Rosenthal ...

Pictor Rosenthal, Ploiești

1.834 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

58 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

garaj de inchiriat

Central, Ploiești

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

200 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriere spatii multifunctionale ideale pentr ...

Central, Ploiești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

500.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Albert Ploiesti

Albert, Ploiești

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

491 €
/ lună 16.37 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti, str Toma Ionescu nr ...

Exterior Vest, Ploiești

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan jud. Buzau, aproape de au ...

Central, Ploiești

4.857 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

120.000 €
/ lună 279.72 € / mp / lună

Casa pe teren de 429 mp, central Ploiesti acces ...

Central, Ploiești

429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL//ZONA BARAOLT VEST

Baraolt, Ploiești

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

550 €
/ lună 8.87 € / mp / lună

Inchiriez spa?iul comercial , zona Vest , 9 Mai ...

Vest, Ploiești

62 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

7.800 €
/ lună 11.30 € / mp / lună

Restaurant Spatiu comercial

Central, Ploiești

690 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

82.700 €
/ lună 219.36 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan si constructii adiacen ...

Central, Ploiești

377 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.400 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

SPATIU BIROURI//CABINETE MEDICALE//CANTACUZINO

Cantacuzino, Ploiești

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

3.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral Ploiesti

Ultracentral, Ploiești

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

37.000 €
/ lună 13.31 € / mp / lună

Vand teren intravilan Comuna Blojoi, Sat Ploies ...

Rafinaria Vega, Ploiești

2.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

950 €
/ lună 31.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat vizavi hala centrala

Exterior Vest, Ploiești

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.300 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Proprietar -inchirez spatiu comercial - restaur ...

Republicii, Ploiești

320 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Ploiești, Județul Prahova

Ploiești, un oraș cu o istorie bogată și un centru economic important, oferă oportunități excelente pentru afaceri. Spațiile comerciale de închiriat sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere. Iată ce trebuie să știi despre piața actuală:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 800 euro, cu oferte ce încep de la 150 euro și pot ajunge până la 9.825 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 74 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari atingând 6.000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 37% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Ploiești o opțiune atractivă pentru antreprenori.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 9 euro, cu cele mai mari valori ajungând până la 393 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 89 de zile, indicând o piață activă.

Ploiești reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate, direct de la proprietari. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!