Proprietăți unice: 91
Proprietari: 91
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriere cladire de birouri premium, ultracen ...

Ultracentral, Ploiești

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
15

1.590 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

CLINICA MEDICALA//AFTER SCHO0L// CENTRAL PLOIES ...

Central, Ploiești

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

650 €
/ lună 18.06 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Ploiesti ,str ...

Central, Ploiești

36 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

800 €
/ lună 0.89 € / mp / lună

Spatiu birouri 140 mp - Parter casa - loc parca ...

Central, Ploiești

900 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 3.24 € / mp / lună

Cladire 510 mp utili, curte 500 mp, 7 locuri pa ...

Central, Ploiești

680 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

339.000 €
/ lună 60.54 € / mp / lună

Teren intravilan cartier Albert

Albert, Ploiești

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
11

17.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

SHOWROOM\\ZONA LEMS PLOIESTI

Central, Ploiești

3.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

34.400 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren cu proiect casa individuala parcela 430mp ...

Central, Ploiești

430 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

35.000 €
/ lună 26.86 € / mp / lună

Vand teren intravilan Maneciu Pamanteni

Central, Ploiești

1.303 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

490 €
/ lună 14 € / mp / lună

De inchiriat-spatiu comercial B-dul Republicii ...

Republicii, Ploiești

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL//ZONA DE VEST//PIATA COCOS

Vest, Ploiești

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL//BIROURI//PIATA VICTORIEI//BLO ...

Central, Ploiești

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.800 €
/ lună 10.59 € / mp / lună

CLINICA//RESTAURANT//SPATIU COMERCIAL // CENTRA ...

Central, Ploiești

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

157 €
/ lună 8.72 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru birou

Central, Ploiești

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
17

1.780.000 €
/ lună
1.800.900 €
595.92 € / mp / lună

Sevice-Parc auto Birouri 2500mp2 -destinatii mu ...

Hipodrom, Ploiești

2.987 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

392 €
/ lună 17.82 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Vest, Ploiești

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

490 €
/ lună 7 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Central, Ploiești

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Caut colaborator partener de afacere detin tere ...

Vest, Ploiești

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii comerciale

Central, Ploiești

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

2.400 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatii de inchiriat pentru productie depozitare

Vest, Ploiești

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

2.200 €
/ lună 2.32 € / mp / lună

hala industriala depozit birouri

Pictor Rosenthal, Ploiești

950 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

311 €
/ lună 18.29 € / mp / lună

inchiriez camera Ploiesti centru

Central, Ploiești

17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

spatii comerciale ptr inchiriat si depozite

Vest, Ploiești

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

450 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birouri Ploiesti 130 mp, tot e ...

Central, Ploiești

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren intravilan Ploie?ti

Est, Ploiești

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

172 €
/ lună 21.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Cantacuzino, Ploiești

8 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

450 €
/ lună 18 € / mp / lună

URGENT inchiriez vand spa?iu comercial Ploie?ti ...

Central, Ploiești

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

3.600 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Ploiești

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

650 €
/ lună 19.12 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Ploie?ti, zona Nord ...

Nord, Ploiești

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

235 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Spatiu CENTRAL de inchiriat ! Ploiesti Vasile L ...

Central, Ploiești

39 mp utili