Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

72.000 €
/ lună 13.03 € / mp / lună

Proprietar, vand 5524 mp teren intravilan Comar ...

Poiana

5.524 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 2.13 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala Campina-Poiana Camp ...

Poiana

375 mp utili
170 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

26.200 €
/ lună 21.83 € / mp / lună

Teren + casa + panouri 7 kW + baterie, zona lin ...

Bughea de Jos

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

197 €
/ lună 1.97 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Valenii de Munte

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

5.999 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Hala productie si depozitare 2800 mp Central VA ...

Vălenii de Munte

La ~5km distanță

2.800 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

38.200 €
/ lună 15.00 € / mp / lună

Vand teren construibilStr. N. Balcescu, G. Viti ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

2.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valenii de Munte strada Berevoiesti, vede ...

Central, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

3.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.900 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Exterior Vest, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

41.000 €
/ lună 47.13 € / mp / lună

Teren in Valenii de Munte

Nord, Vălenii de Munte

La ~5km distanță

870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

90.888 €
/ lună 24.74 € / mp / lună

Teren intravilan si casa de vanzare

Vâlcănești

La ~5km distanță

3.674 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

4.745 €
/ lună 1.69 € / mp / lună

Vand teren Teisani, sat Stubeiu

Valea Stâlpului

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

38.000 €
/ lună 380 € / mp / lună

Imobil de vanzare sau inchiriat

Livadea

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

45.000 €
/ lună 45.64 € / mp / lună

Teren cu constructii Cosmina de Sus - Foisor, b ...

Cosmina de Sus

La ~5km distanță

986 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 10000 mp Dumbravesti Prahova

Dumbrăvești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Dumbravesti Prahova, energie e ...

Dumbrăvești

La ~10km distanță

2.079 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

5.694 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Teren Dumbravesti Prahova

Dumbrăvești

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

29.000 €
/ lună 9.67 € / mp / lună

Teren intravilan 3000mp

Țipărești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

29.000 €
/ lună 11.60 € / mp / lună

Vand teren intravilan 2500 m, 10 min Valenii de ...

Drajna

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vinzare teren in com. Teisani- Judetul Praho ...

Teișani

La ~10km distanță

8.953 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren ~5500 mp langa padure, Prahova

Teișani

La ~10km distanță

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.775 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Inchiriere hala Plopoeni

Central, Plopeni

La ~10km distanță

1.850 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

9.500 €
/ lună 15.32 € / mp / lună

Teren Intravilan Gageni

Central, Plopeni

La ~10km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

26.000 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Vand Teren in Predeal-Sarari 2224m intravilan+1 ...

Predeal

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
14

22.000 €
/ lună 3.46 € / mp / lună

Teren de vanzare 6.352 mp Slavu (Prahova), extr ...

Bărzila

La ~10km distanță

6.352 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Vand teren intravilan Alunis Prahova

Aluniș

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

65.000 €
/ lună 31.72 € / mp / lună

Teren de vanzare Lipanesti

Lipănești

La ~10km distanță

2.049 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Lipanesti Prahova

Lipănești

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Teren 750 mp Intravilan - Slanic Prahova, vis-a ...

Central, Slănic

La ~10km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

22.000 €
/ lună 14.70 € / mp / lună

Teren intravilan in orasul Slanic Prahova

Slănic

La ~10km distanță

1.497 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren ptr pensiune/casute

Buștenari

La ~10km distanță

2.700 mp teren