Proprietar
Proprietăți unice: 41
Proprietari: 8
Agenție

5 zile în urmă
3

21.000 €
/ lună 34.48 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 609 mp, Osorhei

Oșorhei

609 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

800 €
/ lună 2.78 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Osorhei pentru depozitare ...

Oșorhei

Agenție

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Hala de inchiriat , Osorhei, Bihor

Oșorhei

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
8

2.420 €
/ lună
2.000 €
6.25 € / mp / lună

Spatii pentru birouri,comercial de inchiriat , ...

Oșorhei

9 camere
387 mp
Parter / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
8

450 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

SPATIU 42 MP DE INCHIRIAT | OSORHEI BIHOR

Oșorhei

42 mp utili
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
3

74.800 €
/ lună 249.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 300 mp, zona Calea ...

Oșorhei

300 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

25.200 €
/ lună 42.07 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Oșorhei

599 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

84.000 €
/ lună 14.83 € / mp / lună

Teren intravilan 5663 mp in Osorhei aproape de ...

Oșorhei

5.663 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

22.000 €
/ lună 42.15 € / mp / lună

Vand teren Osorhei - Mini Paradis

Oșorhei

522 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

92.008 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren de vanzare Osorhei,mixt ,servicii si rezi ...

Oșorhei

3.286 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

1.700 €
/ lună 7.98 € / mp / lună

Birouri moderne Calea Clujului

Oșorhei

213 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei | Proprietar

Oșorhei

800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

58.000 €
/ lună 34.92 € / mp / lună

Teren intravilan Podgoria

Oșorhei

1.661 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

198.000 €
/ lună 146.67 € / mp / lună

Teren 1380mp dublu front stradal in cartierul t ...

Oșorhei

1.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

159.000 €
/ lună 30.86 € / mp / lună

Sapient | Teren de investitie rezidentiala in z ...

Oșorhei

5.152 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

119.000 €
/ lună 97.38 € / mp / lună

Sapient | Teren rezidential in cart. Tineretulu ...

Oșorhei

1.222 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

64.800 €
/ lună 72 € / mp / lună

Teren intravilan de 900 mp, Podgoria

Oșorhei

900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

20.500 €
/ lună 28.08 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei, 730 mp ocazie!

Oșorhei

730 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

32 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Centura Osorhei 12501 mp

Oșorhei

12.501 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

66.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp de vanzare, Osorhei Ga ...

Oșorhei

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

2.575 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren de inchiriat Cheriu, 50 m de Inelul Metro ...

Oșorhei

4.293 mp
4.293 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

23.000 €
/ lună 34.28 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Terenuri ideale pentru afacere, se ...

Oșorhei

671 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

6.750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu tip hala showroom pt clinica medicala Cl ...

Oșorhei

1.350 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

800 €
/ lună 3.83 € / mp / lună

Spatiu Comercial De Inchiriat | 209 Mp Utili | ...

Oșorhei

209 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
16

3.447 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu de birouri , Calea Clujului, Oradea, Bih ...

Oșorhei

766 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
4

339.000 €
/ lună 147.39 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, 2300 mp Calea Cluj ...

Oșorhei

2.300 mp teren
5E
Agenție

3 luni în urmă
3

57.000 €
/ lună 37.13 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan 1535 mp, Osorhei, ...

Oșorhei

1.535 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

174.000 €
/ lună 40.04 € / mp / lună

RECO teren cu casa de vaioaga

Oșorhei

4.346 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

34.400 €
/ lună 34.40 € / mp / lună

Teren 1000 mp Osorhei front stradal 27 m

Oșorhei

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

3.500 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Hala service auto si casa, zona Calea Clujului, ...

Oșorhei

183 mp utili