Proprietăți unice: 8
Proprietari: 4
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
23

2.501 €
/ lună 3.99 € / mp / lună

Maracineni - Argeselu, Popas - Restaurant - Caz ...

Mărăcineni

627 mp utili
1995
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

138 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren 1.163 mp Pitesti

Mărăcineni

1.163 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Maracineni Arges

Mărăcineni

6.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Maracineni Argeselu 2300. ...

Mărăcineni

2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

2.300.000 €
/ lună 26.65 € / mp / lună

Teren intravilan Micesti DN 73

Mărăcineni

86.312 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

129.990 €
/ lună 17.23 € / mp / lună

Teren intravilan 7.545 mp in ideal rezidential ...

Mărăcineni

7.545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

157 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Pamant de inchiriat

Mărăcineni

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren Maracineni

Mărăcineni

700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

3.500 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

de inchiriat -Teren intravilan (1,27 ha) cu des ...

Argeșelu

La ~5km distanță

12.735 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

31.000 €
/ lună 20.67 € / mp / lună

PROPRIETAR-Vand teren intravilan 1500 mp Maraci ...

Argeșelu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Maracineni Argeselu

Argeșelu

La ~5km distanță

2.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Mioveni - Faget Arges

Făgetu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

40 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Colibas, 800m

Colibași

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Cartier Colibasi Oras Mioveni

Colibași

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

64.797 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Teren de 6000 mp inconjurat de padure Stefanest ...

Enculești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spatiu pentru magazin alimentar, vad format

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - renovat - parter si etajul 1 - s ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
2003
Agenție

3 luni în urmă
1

99.000 €
/ lună 33,000.00 € / mp / lună

3 camere Prundu 1/8 decomandat 2 balcoane,80mp ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
3 mp teren
8E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

590 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Spatiu comercial 62 mp, Calea Bucureti, stradal ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

62 mp utili
1988
Agenție

2 luni în urmă
3

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu birou, Calea Bucuresti

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

2.200 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

spatiu comercial Craiovei - ansamblu rezidentia ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
11

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Casa de inchiriat Pite?tiPodul Viilor -Ideala s ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

100 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Studio muzica - Doi Cocosi, Utilitati incluse

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

230 €
/ lună 3.83 € / mp / lună

Inchiriez curte pentru comert stradal la intrar ...

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
140 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

1.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Gavana 2, parter , 140 mp

Găvana 2, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
1975
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

3.250 €
/ lună 16.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Negru Voda - Comp ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

202 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
16

5.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat central Pitesti

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

450 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Vind teren Pitesti

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

230 mp teren
2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 10.20 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Nord 50 mp pretabil frizerie

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

49 mp utili
10E
1980
Agenție

3 luni în urmă
3

3.250 €
/ lună 16.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Negru Voda

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

202,75 mp utili