Mărăcineni
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

138 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren 1.163 mp Pitesti

Mărăcineni

1.163 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Maracineni Argeselu 2300. ...

Mărăcineni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren pensiune, casa. de vacanta Maracineni

Mărăcineni

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

157 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Pamant de inchiriat

Mărăcineni

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren Maracineni

Mărăcineni

700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

3.500 €
/ lună 0.27 € / mp / lună

de inchiriat -Teren intravilan (1,27 ha) cu des ...

Argeșelu

La ~5km distanță

12.735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Mioveni - Faget Arges

Făgetu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

40 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Colibas, 800m

Colibași

La ~5km distanță

800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Cartier Colibasi Oras Mioveni

Colibași

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

64.797 €
/ lună 10.80 € / mp / lună

Teren de 6000 mp inconjurat de padure Stefanest ...

Enculești

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

230 €
/ lună 3.83 € / mp / lună

Inchiriez curte pentru comert stradal la intrar ...

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
140 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.800 €
/ lună 8.18 € / mp / lună

Inchiriez spatiu servicii 220 m2

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

7 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

inchiriez spa?iu comercial Gavana langa Spitalu ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

500 €
/ lună
750 €
6.25 € / mp / lună

inchiriez spatiu pentru catering

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

2.900 €
/ lună 36.25 € / mp / lună

Spa?iu com. Gavana, Bd.1 Dec.1918 F.VIXIBIL STR ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

275 €
/ lună 21.15 € / mp / lună

Spatiu pentru magazin

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

13 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

900 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

De inchiriat spatiu 160mp

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
210 mp teren
2005
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

7 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Gavana-Langa Sp ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

550 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ofer spre închiriere spațiu comercial – 60 mp, ...

Popa Șapcă, Pitești

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2.500 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 600 m2

Bascov

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii pentru birouri si sala ?edin?a

Bascov

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

353 €
/ lună 7.06 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Bascov

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan la 4 km de Pitesti

Bascov

La ~5km distanță

1.388 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

69 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Vand teren BASCOV, intravilan/Zona Industriala, ...

Bascov

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

8 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

inchiriez spatiul comercial

Bascov

La ~5km distanță

47 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

768 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Bascov

Bascov

La ~5km distanță

160 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Vind ,inchiriez spatiu 500mp parter si etaj cu ...

Bascov

La ~5km distanță

500 mp utili
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

35.000 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Teren intravilan + extravilan 1540 mp, langa Pr ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

53.016 €
/ lună 0.88 € / mp / lună

Teren extravilan terasat 6 ha Stefanesti Ag

Viișoara

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare Stefanesti, Str. Tu ...

Viișoara

La ~5km distanță

818 mp teren