Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

6.655 €
/ lună
5.500 €
5.55 € / mp / lună

Hala 1200 mp si curte 6100 mp in Constanta intr ...

I. C. Brătianu, Constanța

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriem spatiu depozitare productie showroom ...

Centură, Constanța

La ~5km distanță

1.400 mp utili
2.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

6.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Depozit 1000 mp si curte 2500 mp

Halta Traian, Constanța

La ~5km distanță

1E
Agenție

1 lună în urmă
7

1.200 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala 320 mp Halta Traian

Halta Traian, Constanța

La ~5km distanță

320 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.200 €
/ lună

Constanta - Halta Traian - hala 1300mp

Halta Traian, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
10

14.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Zona Industriala, hala noua depozitare/ produc ...

Halta Traian, Constanța

La ~5km distanță

1.400 mp utili
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

2.500 €
/ lună
491 €
5 € / mp / lună

Exclusivitate, hala 500 mp Halta Traian

Halta Traian, Constanța

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

879 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Bulevardul I.C ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

293 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

3.500 €
/ lună 9.21 € / mp / lună

Bratianu/Inel 2(cod04)-Hala depozitare+birouri

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
18

3.000 €
/ lună

Spațiu ideal pentru afacerea ta – Ha ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
10

2.950 €
/ lună 2.46 € / mp / lună

Închiriere Hală zona Palas/Autostradă, Constanț ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

1.200 mp utili
2022
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.250 €
/ lună 17.36 € / mp / lună

Spatiu comercial situat pe bulevardul I.C. Brat ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

72 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
16

540.000 €
/ lună 300 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Romstal

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

1.800 mp teren
10E
Agenție

5 luni în urmă

105.000 €
/ lună 237.56 € / mp / lună

Teren Intravilan - Bratianu | Exclusivitate

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

442 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

120.000 €
/ lună 279.07 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Zona Bratianu - Jan ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

430 mp teren
3E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

2.499 €
/ lună 8.17 € / mp / lună

Spatiu D+P 306 mp utili | Zona Sabroso | Pretab ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

306,2 mp utili
187 mp teren
2000
Agenție

10 luni în urmă
7

13.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hală – 2.200 mp + Teren 5.500 mp &# ...

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
1

12.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Depozit 2000 mp Constanta

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

7 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Engross Eden 2

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

750.000 €
/ lună 432.03 € / mp / lună

Vand/Inchiriez Teren +Spatiu Comercial

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

1.736 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

75.000 €
/ lună 135.38 € / mp / lună

Teren intravilan in Constanta

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

554 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

2.650 €
/ lună 10.27 € / mp / lună

Imobil birou stradal,Aurel Vlaicu,et 6/6

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

258 mp utili
6E
Agenție

1 lună în urmă
16

700 €
/ lună 7.22 € / mp / lună

spatiu comercial stradal 97 mp, vizibilitate , ...

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

97 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
7

2.800 €
/ lună 19.05 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial km 45 piciorul podul ...

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

147 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

175.000 €
/ lună 350 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Kamsas

Kamsas, Constanța

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

667.000 €
/ lună 290 € / mp / lună

Teren intravilan Constanta zona Kamsas

Kamsas, Constanța

La ~5km distanță

2.300 mp teren
4E
Agenție

3 luni în urmă
1

335.000 €
/ lună 291.30 € / mp / lună

Teren intravilan Constanta zona Kamsas

Kamsas, Constanța

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

175.000 €
/ lună 350 € / mp / lună

Teren intravilan zona Kamsas

Kamsas, Constanța

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

668 €
/ lună 3.93 € / mp / lună

Spatiu depozitare

Kamsas, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
7

252.350 €
/ lună 350 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Kamsas

Kamsas, Constanța

La ~5km distanță

721 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în I.C. Brătianu, Constanța

I.C. Brătianu este o zonă centrală din Constanța, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru diversitatea de facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.760 euro, cu oferte care încep de la 702 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 230 m², cu cele mai mari proprietăți având 450 m² și cele mai mici de 30 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 12 euro, cu valori ce variază de la 5 euro/m² pentru proprietățile mai accesibile până la 350 euro/m² pentru cele premium.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de doar 2 zile, indicând o piață dinamică.

I.C. Brătianu este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu un potențial de afaceri ridicat. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!