Proprietăți unice: 53
Proprietari: 53
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spațiu Ultracentral Tomis Mall

Central, Constanța

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

54.000 €
/ lună 142.11 € / mp / lună

Teren Valul Traian

Central, Constanța

380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

189.900 €
/ lună 787.97 € / mp / lună

Vand teren 241 mp pe str. Chiliei nr. 21, Tomis ...

Central, Constanța

241 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

13.140 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren si platforma de 18.000mp langa Port Const ...

Central, Constanța

18.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

990 €
/ lună
900 €
11 € / mp / lună

constanta ultracentral, bulevardul ferdinand nr ...

Central, Constanța

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

2.999 €
/ lună 29.99 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial premium zona Bd. Tom ...

Central, Constanța

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

89.000 €
/ lună 189.36 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Vila Cucoanei KM5, Consta ...

Central, Constanța

470 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

460 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat - Constanta (centru)

Central, Constanța

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

13.000 €
/ lună 19.85 € / mp / lună

Vand teren intravilan Nisipari

Central, Constanța

655 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

195.000 €
/ lună 312 € / mp / lună

Teren de vanzare Constanta

Central, Constanța

625 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

73.000 €
/ lună 146 € / mp / lună

Km4-5, veterani, proprietar.

Central, Constanța

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

1.600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Constanța

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

985 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu zona centrala, linistita.

Central, Constanța

92 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

12.500 €
/ lună 15.53 € / mp / lună

Teren de vanzare Nisipari- Constanta

Central, Constanța

805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

15.500 €
/ lună
11.500 €
43.54 € / mp / lună

Vand sau schimb cu auto sau casa modulara,Teren ...

Central, Constanța

356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

OCAZIE!!!Proprietar vand parcele teren RANCA

Central, Constanța

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

950 €
/ lună 43.18 € / mp / lună

Spatiu comercial ideal pentru coffeeshop

Central, Constanța

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

200 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare in Mamaia sat str M 17 nr 80.L ...

Central, Constanța

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

41.000 €
/ lună 79.15 € / mp / lună

Vand teren constanta

Central, Constanța

518 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.275.000 €
/ lună 230.02 € / mp / lună

Teren veterani km5

Central, Constanța

5.543 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

1.339 €
/ lună 22.32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Constanța

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultra central stradal 50mp ...

Central, Constanța

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

2.299 €
/ lună 14.37 € / mp / lună

Spatiu Bd Mamaia

Central, Constanța

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

2.990 €
/ lună 31.15 € / mp / lună

Spatiu complet amenajat blvd Tomis

Central, Constanța

96 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
32

79.000 €
/ lună 372.64 € / mp / lună

Teren de vanzare 212 mp Str. Corbului / IL Cara ...

Central, Constanța

212 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

140.000 €
/ lună 393.26 € / mp / lună

Vand/schimb teren intravilan 356 mp cu 3 corpur ...

Central, Constanța

4 camere
356 mp
356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

4.000 €
/ lună
5.000 €
6.02 € / mp / lună

Spatiu comercial 664 mp P+1 central, str Poporu ...

Central, Constanța

664 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat hale industriale Constan?a Str. Ce ...

Central, Constanța

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

79.000 €
/ lună 1.98 € / mp / lună

Vand FERMA cu teren 4 hectare Plopeni Constanta

Central, Constanța

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

14.500 €
/ lună 24.17 € / mp / lună

Teren vanzare intravilan cu toate utilitatile l ...

Central, Constanța

600 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Constanței, direct de la proprietari

Centrul Constanței este o zonă vibrantă, cunoscută pentru atracțiile sale turistice și accesibilitatea la transportul public. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 800 euro, cu oferte care încep de la 15 euro și pot ajunge până la 4.375 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 50 m², cu cele mai mari spații având 460 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 50% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face zona atractivă pentru antreprenori.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 11 euro, cu valori variind de la 1 euro/m² până la 250 euro/m².
  • Locuri de parcare: Spațiile comerciale care dispun de parcare sau garaj au un preț mediu de 1.400 euro.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Centrul Constanței oferă oportunități excelente pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, direct de la proprietari. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă dinamică? Explorează acum ofertele disponibile!