Proprietăți unice: 298
Proprietari: 159
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
1

500 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

De închiriat pe termen lung

Glodeanu Sărat

1.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

4.000 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Buzau - Vernesti / Spatiu Industrial + Hale / T ...

Vernești

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

11.000 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Teren cu padure jud Buzau, sat Mlajet

Mlăjet

28.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

60 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren de vanzare

Vernești

1.160 mp teren
Agenție

Ieri
5

984.000 €
/ lună 41 € / mp / lună

TEREN DE VANZARE

Central, Buzău

24.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

30.000 €
/ lună 12.53 € / mp / lună

Teren intravilan Niscov- Vernesti, stradal !

Central, Buzău

2.394 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
9

22.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Sarata Monteoru

Sărata

2.200 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
5

2.000 €
/ lună 5.76 € / mp / lună

Spatiu Industrial Micro 14

Micro 14, Buzău

347 mp utili
2020
Agenție

3 zile în urmă
4

13.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren intravilan - pretabil constructie casa !

Central, Buzău

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu birouri / comercial de inchiriat str. Al ...

Băceni

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

40 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare Teren intravilan 22600m2 in judetul ...

Poșta Câlnău

22.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

574 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Dorobanți 2, Buzău

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

480 €
/ lună 6.86 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial -birouri sau activit ...

Exterior Vest, Buzău

70 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
2

49.000 €
/ lună 80.99 € / mp / lună

Teren 605mp + Fundatie Solida + Proiect 3D (Spa ...

Spătaru

605 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

0 €
/ lună

Inchiriere, spatiu si teren 450mp in ramnicu sa ...

Balta Albă, Râmnicu Sărat

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

1.900 €
/ lună 2.10 € / mp / lună

Spatiu comercial, depozit, birouri, hale, curte

Mărăcineni

905 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

23.000 €
/ lună 30.50 € / mp / lună

Teren intravilan+casa demolabila zona Merei

Gura Sărății

754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

750 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 40mp ultracentral. ...

Central, Buzău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

de inchiriat

Central, Buzău

24 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 130 mp, stradal, vitrat, centr ...

Central, Râmnicu Sărat

130 mp utili
1988
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Buzău

5.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.600 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Hala |Str Hangarului

Central, Buzău

220 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
4

24 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 12.858 mp- deschidere 40 m-zon ...

Industrială, Buzău

12.858 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

300 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu birouri comercial de inchiriat str. Al. ...

Marghiloman, Buzău

28 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
5

37.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Comision 0% teren intravilan -1250mp

Vadu Pașii

1.250 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

90.120 €
/ lună 68.69 € / mp / lună

Teren intravilan Buzau, ID: R3089180

Central, Buzău

1.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.240 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriere cabinete medicale/birouri

Central, Buzău

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

990 €
/ lună
1.190 €
4.50 € / mp / lună

Inchiriez sau vand spatiu comercial vis-a-vis d ...

Crig, Buzău

220 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

1.501 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Crang

1 Decembrie, Buzău

220 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

990 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial vis-a-vis de Stadion

Crig, Buzău

220 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în județul Buzău

Județul Buzău, situat în inima României, oferă oportunități excelente pentru afaceri datorită accesibilității și prețurilor competitive. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 800 euro, cu oferte ce încep de la 10 euro și ajung până la 5.600 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 92 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 5.000 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 9 euro, iar cele mai scumpe proprietăți pot atinge 29 euro/m².
  • Facilități: Spațiile comerciale cu terasă sau grădină au un preț mediu de 2.800 euro.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 108 zile, indicând o piață activă.
  • Accesibilitate: Aproximativ 20% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Tipuri de spații: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile sunt de 1 cameră (1%), 2 camere (2%) și 3+ camere (2%).
  • Construcții recente: Doar 2% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.

Județul Buzău reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!