Proprietăți unice: 295
Proprietari: 160
Agenție

1 săptămână în urmă
1

13.245 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Vanzare 17.660 Mp. - Extravilan - Com. Merei - ...

Ciobănoaia

17.660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.240 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriere cabinete medicale/birouri

Central, Buzău

180 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

1.501 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Crang

1 Decembrie, Buzău

220 mp utili
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

990 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial vis-a-vis de Stadion

Crig, Buzău

220 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

799 €
/ lună 13.32 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Omi

1 Decembrie, Buzău

60 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

599 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Omi

1 Decembrie, Buzău

47,5 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Hala Industriala zona Pietroasele

Pietroasele

Agenție

4 luni în urmă
2

122 €
/ lună 5.55 € / mp / lună

Spatii de birouri zona Brosteni

Broșteni, Buzău

22 mp utili
1990
Agenție

4 luni în urmă
2

364 €
/ lună
301 €
8.27 € / mp / lună

Spatiu birou zona Brosteni comision 0

Broșteni, Buzău

44 mp utili
1990
Agenție

6 luni în urmă
9

420 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona Unirii Sud

Unirii Sud, Buzău

2 camere
53 mp
1984
Agenție

7 luni în urmă
4

2.400 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren si platforma betonata cu acces rapid la A ...

Boboc

24.076 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
11

1.200 €
/ lună 14.12 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE! Spatiu comercial zona Unirii Nor ...

Unirii Nord, Buzău

85,11 mp utili
7E
1988
Agenție

7 luni în urmă
9

700 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Brosteni

Broșteni, Buzău

65 mp utili
4E
1984
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.449 €
/ lună 14.49 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – zonă ultracentrală Cuza V ...

Obor, Buzău

100 mp utili
2020 (Finalizată)
Agenție

10 luni în urmă
16

891 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Ultracentral

1 Decembrie, Buzău

194 mp utili
1985
Agenție

10 luni în urmă
14

455 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Brosteni

Broșteni, Buzău

35 mp utili
2E
1990
Agenție

10 luni în urmă
15

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral fini ...

Central, Buzău

1.000 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
8

4.698 €
/ lună 7.34 € / mp / lună

Hala - Maracineni - Buzau - chirie

Mărăcineni

640 mp utili
2023
Agenție

11 luni în urmă
12

2.801 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Unirii Sud

Unirii Sud, Buzău

180 mp utili
8E
1982
Agenție

Mai mult de un an
6

850 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren intravilan zona Varianta Nord(Soseaua de ...

1 Decembrie, Buzău

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
16

1.849 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Ultracentrala

1 Decembrie, Buzău

222 mp utili
7E
1980
Agenție

Mai mult de un an
14

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Casa sau Spatiu comercial in zona magazinelor ...

1 Decembrie, Buzău

100 mp utili
2010
Agenție

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centru

1 Decembrie, Buzău

240 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

520 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centru

1 Decembrie, Buzău

68 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

950 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Hala industriala zona Industriala

1 Decembrie, Buzău

273 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

100.000 €
/ lună 108.11 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ultracentral, Râmnicu Sărat

925 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

72.000 €
/ lună 3,600.00 € / mp / lună

Vand spa?iu Comercial Situat pe Unirii Sud

Unirii Sud, Buzău

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

6.724 €
/ lună 747.11 € / mp / lună

Spa?iu comercial

Dorobanți, Buzău

9 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Livada

4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Buzău

60 mp utili