Proprietăți unice: 295
Proprietari: 160
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

29 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Inchiriez post lucru frizerie coafor unirii cen ...

Unirii Centru, Buzău

20 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

31.000 €
/ lună 22.24 € / mp / lună

Teren si casa Sahateni, Buzau

Săhăteni

1.394 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

270 €
/ lună 30 € / mp / lună

!!! Spatiu comercial de inchiriat, Buzau, ULTRA ...

Ultracentral, Buzău

9 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

45.222 €
/ lună 32.30 € / mp / lună

Teren 1400 mp + Constructie 60 mp ~ Stalpu, Jud ...

Stâlpu

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

4.500 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

Teren partial intravilan sat Stavarasti comuna ...

Stăvărăști

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

44.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren 4000 mp cu utilitati ideal cabane / inves ...

Lopătari

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

15.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren Vanzare Robesti Jud Buzau

Robești

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

30.445 €
/ lună 2.26 € / mp / lună

Vand Teren Extravilan Zona Vulcanii Noroiosi Sa ...

Pâclele

13.470 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

8.000 €
/ lună
12.000 €
3.81 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Bradeanu in suprafata ...

Brădeanu

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

24.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan in Oreavul

Oreavul

800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

980 €
/ lună 12.25 € / mp / lună

Inchiriere 80mp spatiu comercial Bl Unirii (nor ...

Unirii Nord, Buzău

80 mp utili
1989
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

20.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

Teren intravilan - pretabil constructii!

Central, Buzău

520 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

32.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren intravilan Niscov- Vernesti, la strada!

Nișcov

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

17.000 €
/ lună 5.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Central, Buzău

3.392 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

200.000 €
/ lună 11.38 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan 17,581mp Cislau, ju ...

Cislău

17.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

DE INCHIRIAT TEREN SUPRAFATA 1500 mp+CADIRE P+1 ...

Lacu

1.500 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Inchiriere spatiu frigorific congelator

Central, Râmnicu Sărat

33 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

118.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren pe DN2B intre Buzau si Spataru 5900 ...

Spătaru

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

615 €
/ lună 13.09 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Micro 14, Buzău

47 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu birouri ultracentral str. Cuza ...

Ultracentral, Buzău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Sasenii Vechi Vernesti

Vernești

760 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

135.000 €
/ lună 375 € / mp / lună

Teren intravilan strada Luceafarului

Central, Buzău

360 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

507.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren Intravilan | Localitatea Livada, Comuna I ...

Livada

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

320 €
/ lună

Spatiu comercial/Birou de inchiriat

Lacu

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

699 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren extravilan Galbinasi, cota 1/4, ID: R3049 ...

Tăbărăști

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

699 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren extravilan Galbinasi, cota 1/4, ID: R3049 ...

Gălbinași

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

32.000 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Teren intravilan Merei

Merei

2.153 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

450 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial Ultracentral

Ultracentral, Buzău

20 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

55.000 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren Vernesti, 2000mp, langa primarie !

Vernești

2.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

28.600 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in Stalpu, Buzau, deschidere 6 ...

Spătaru

2.600 mp teren
1E