Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an
40

25.000 €
33.60 € / mp

Teren Județul Vâlcea - Brezoi, Valea lui Stan

Periferie, Brezoi

La ~10km distanță

744 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
35

700.000 €
800.000 €
35 € / mp

Teren I izvor de apă minerală Dangești I Punct ...

Dângești

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

139.000 €
18.53 € / mp

Teren Salatrucu - 7500 mp

Sălătrucu

La ~20km distanță

7.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
5

926.670 €
292.14 € / mp

Teren - Caciulata - Deschidere la E81

Căciulata

La ~20km distanță

3.172 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.100 €
27 € / mp

Teren Salatrucel Valcea intravilan cu curent 38 ...

Sălătrucel

La ~20km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

195.000 €
97.50 € / mp

0% Vanzare teren si constructie Locatie de exce ...

Central, Călimănești

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

64.000 €
7.42 € / mp

OPORTUNITATE DE INVESTITIE, TEREN 8630 MP, CALI ...

Est, Călimănești

La ~20km distanță

8.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp- Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~20km distanță

2.630 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

45.000 €
12.83 € / mp

Teren 3507 mp/ Seaca/Calimanesti

Seaca (Călimănești)

La ~25km distanță

3.507 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

10.500 €
6.56 € / mp

Teren | 1600 mp |Calimanesti | Jiblea

Jiblea Nouă

La ~25km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

49.632 €
41.019 €
124.08 € / mp

Teren intravilan 400 mp cu autorizatie si utili ...

Tălmaciu

La ~25km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

99.100 €
99.10 € / mp

Teren de vânzare în exclusivitate – Tălmaciu

Central, Tălmaciu

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

64.990 €
80.04 € / mp

Teren intravilan 812 mp PUZ aprobat utilitati p ...

Tălmaciu

La ~25km distanță

812 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

76.133 €
62.920 €
125.01 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Tălmaciu

Nord-Est, Tălmaciu

La ~25km distanță

609 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

53.439 €
44.165 €
123.99 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Tălmaciu

Nord-Est, Tălmaciu

La ~25km distanță

431 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

78.000 €
20 € / mp

Teren Intravilan | 3900 MP | Tălmaciu

Sud-Est, Tălmaciu

La ~25km distanță

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

45.000 €
96.98 € / mp

Teren Intravilan 464mp , spre vanzare in centru ...

Tălmaciu

La ~25km distanță

464 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,000 € și 46.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Șuici

La ~25km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

24.000 €
29.52 € / mp

Teren Daesti / 814mp

Dăești

La ~25km distanță

813 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

20.000 €
19.94 € / mp

Loturi teren intravilan în Dăești, cu utilități ...

Dăești

La ~25km distanță

1.003 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

215.000 €
19.47 € / mp

Spatii industriale pe teren de 12500 mp Daesti ...

Dăești

La ~25km distanță

11.043 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
6

62.000 €
34.83 € / mp

Teren intravilan 1781 mp în Băile Ol& ...

Băile Olănești

La ~25km distanță

1.780,92 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
21

19.100 €
11.65 € / mp

Pământ I Fereastră către Eternitate în Transil ...

Racovița

La ~30km distanță

1.640 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

54.900 €
8.95 € / mp

Teren Poienari la doar 9 km de Cetate

Poienari (Corbeni)

La ~30km distanță

6.132 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

59.900 €
99.83 € / mp

Teren 600 mp in Tocile | intravilan | utilitati

Sadu

La ~30km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

124.500 €
65.01 € / mp

Teren intravilan 1.915 mp + cabană din lemn | T ...

Sadu

La ~30km distanță

1.915 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

90.000 €
110.000 €
108.56 € / mp

Complex A-frame în Tocile, Sibiu

Sadu

La ~30km distanță

829 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
15

25.000 €
29.000 €
38.52 € / mp

Teren de vanzare ,Tocile, Sibiu, case de vacant ...

Sadu

La ~30km distanță

649 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

50.000 €
43.000 €
50 € / mp

Teren | 1000 MP | Intravilan | Oportunitate in ...

Sadu

La ~30km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

55.480 €
95 € / mp

Teren intravilan 584 mp in Tocile / comuna Sadu ...

Sadu

La ~30km distanță

584 mp teren
Construcții