Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

9 luni în urmă
2

45.000 €
45 € / mp

Vânzare teren 1000 mp – Lâng&#2 ...

Voineasa

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

53.000 €
10.51 € / mp

Royal Imobiliare-Vanzare Teren Zona Voineasa

Voineasa

5.041,41 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

350.000 €
35 € / mp

Vânzare teren 10.000 mp – Zonă ...

Voineasa

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
15

370.000 €
48.59 € / mp

Teren intravilan pentru investiții în turism mo ...

Râu Sadului

La ~15km distanță

7.614 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

79.900 €
47 € / mp

Teren intravilan cu 2 case traditionale in Sibi ...

Râu Sadului

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
40

25.000 €
33.60 € / mp

Teren Județul Vâlcea - Brezoi, Valea lui Stan

Periferie, Brezoi

La ~25km distanță

744 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

46.500 €
46.36 € / mp

Teren Intravilan Casa de Vacanta - 1003mp Aren ...

Păltiniș

La ~25km distanță

1.003 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

150.000 €
50 € / mp

Teren 3000 mp intravilan langa Arka Parc si Are ...

Păltiniș

La ~25km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

93.700 €
24.99 € / mp

Teren 3750 mp deschidere 54 m de vanzare in Pal ...

Păltiniș

La ~25km distanță

3.750 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

33.000 €
29.65 € / mp

Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis

Păltiniș

La ~25km distanță

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

150.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de 3000 mp cu utiltati si PUZ ...

Păltiniș

La ~25km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

385.000 €
55 € / mp

TEREN DE VANZARE 7000 MP INTRAVILAN -STATIUNEA ...

Păltiniș

La ~25km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

55.000 €
36.67 € / mp

Teren intravilan zona Paltinis

Păltiniș

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

24.500 €
35 € / mp

Parcele de vis în munți – Zonă Arka Park, cu dr ...

Păltiniș

La ~25km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

31.900 €
28.66 € / mp

Teren 1113mp cu PUZ în Paltinis

Păltiniș

La ~25km distanță

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

25.000 €
31.25 € / mp

Teren de vanzare in Paltinis, Sibiu - Intravila ...

Păltiniș

La ~25km distanță

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

50.000 €
11.90 € / mp

Vând teren 4200mp int și ext. Sat .Romani de Jo ...

Romanii de Jos

La ~25km distanță

4.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

44.300 €
8.91 € / mp

TEREN INTRAVILAN POLOVRAGI - STRADA IZVOARELE

Polovragi

La ~30km distanță

4.972 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

17.500 €
7.06 € / mp

TEREN INTRAVILAN POLOVRAGI

Polovragi

La ~30km distanță

2.478 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

73.540 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN POLOVRAGI

Polovragi

La ~30km distanță

3.677 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

30.000 €
14.63 € / mp

TEREN INTRAVILAN POLOVRAGI

Polovragi

La ~30km distanță

2.051 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

30.000 €
23.08 € / mp

TEREN INTRAVILAN POLOVRAGI

Polovragi

La ~30km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

68.000 €
9.94 € / mp

Vanzare teren intravilan 6843 mp, aproape de Ma ...

Polovragi

La ~30km distanță

6.843 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

34.000 €
13.12 € / mp

TEREN INTRAVILAN ȘI EXTRAVILAN POLOVRAGI

Polovragi

La ~30km distanță

2.592 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

34.999 €
3.50 € / mp

Teren Intravilan 10.000 mp | Livadă + Pădure de ...

Bărbătești

La ~30km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

34.000 €
10.96 € / mp

Teren intravilan 3102mp zona Racovita-Blanoiu

Blănoiu

La ~30km distanță

3.102 mp teren
Construcții