Proprietăți unice: 92
Proprietari: 23
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
1

150 €
0.13 € / mp

Teren intervilan de vanzare p+2+ mansarda

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.160 mp teren
Construcții
Agenție

21 ore în urmă
14

35.000 €
70 € / mp

Teren Dr. Garii zona Rezidentiala 500 mp./18

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

500 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
7

44.000 €
18.33 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare – Băbeni, Zona Brai ...

Băbeni

2.400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
7

9.000 €
9 € / mp

Teren intravilan Horezu-Varful lui Roman

Vest, Horezu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
6

100.000 €
142.86 € / mp

Loturi teren 400-1200 mp | Posada - Schitul Tro ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp- Jiblea Veche

Jiblea Veche

2.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

69.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 4600 mp parcelabil, deschidere ...

Central, Bălcești

4.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

35.000 €
21.14 € / mp

Teren intravilan excelent pentru investiție/com ...

Mihăești

1.656 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

59.120 €
80 € / mp

teren de vanzare | zona foarte frumoasa | sat o ...

Olteni

739 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

20.000 €
19.94 € / mp

Loturi teren intravilan în Dăești, cu utilități ...

Dăești

1.003 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

10.500 €
6.56 € / mp

Teren | 1600 mp |Calimanesti | Jiblea

Jiblea Nouă

1.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

115.000 €
16,428.57 € / mp

Teren de vis la munte – 7.795 mp – construibil ...

Golești

7,8 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

148.000 €
148 € / mp

Teren intravilan de vânzare 1000mp Ideal casă s ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

65.000 €
26 € / mp

DOMENIU EXCLUSIVIST Băile Govora: 2500 mp cu He ...

Prajila

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

38.400 €
16 € / mp

Teren de vanzare | 2.400 mp | Babeni

Central, Băbeni

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.500 €
1.24 € / mp

Teren de vânzare

Central, Ocnele Mari

3.640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

25.000 €
6.30 € / mp

Vand teren langa padure

Valea Râului

3.970 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

45.900 €
57.02 € / mp

Ocazie unica! Vânzare teren intravilan

Vlădești

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

67.800 €
60 € / mp

Vand teren,ideal pentru constructie locuinta in ...

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

1.130 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

87.420 €
20 € / mp

Teren vânzare Vâlcea

Copăcelu

4.371 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

50.000 €
5.38 € / mp

OPORTUNITATE UNICĂ ÎN TOMȘANI (LÂNGĂ HOREZU) – ...

Tomșani

9.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

215.000 €
99.63 € / mp

Teren intravilan 2158 mp | Goranu | Calea Bucur ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

2.158 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

6.628 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

10.000 €
28.33 € / mp

TEREN IDEAL PENTRU A-FRAME SAU UN CONTAINER MOD ...

Bujoreni

353 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
3 € / mp

Teren vanzare, 8000 m2, Danicei, Cuca, Arges

Dănicei

8.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
1

70.986 €
18.20 € / mp

Teren intravilan 3.900 mp, VALCEA, RAMNICU VALC ...

Aranghel, Râmnicu Vâlcea

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
15

580.000 €
114.60 € / mp

TEREN 5061 MP - PRETABIL CONSTRUIRE BLOCURI P+4

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

5.061 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
1

22.806 €
15.20 € / mp

Teren intravilan 1.500 mp, VALCEA, CURATURILE

Curăturile

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
20

28.900 €
27.52 € / mp

Spre vanzare cabana+ teren intravilan 1050mp pr ...

Pietrari (Păușești-Măglași)

1.050 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

43.200 €
36 € / mp

Vand teren intravilan Budesti/Poligon

Budești

1.200 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Județul Vâlcea

Județul Vâlcea, cunoscut pentru peisajele sale naturale și atracțiile turistice, oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 50.000 euro, cu oferte ce încep de la 10.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă, comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 602 m² și 2.500 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 27 euro, cu valori variind de la 3 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 698 euro/m² pentru locații premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 24% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân listate în medie 62 de zile, indicând o piață activă.

Județul Vâlcea reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, datorită prețurilor accesibile și diversității opțiunilor disponibile. Ești gata să explorezi oportunitățile din această zonă?