Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

63.000 €
120.69 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 522 mp ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

522 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

63.000 €
120.69 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 522 mp ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

522 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

109.000 €
220.20 € / mp

Teren de vanzare, 495 mp Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

22.000 €
41.12 € / mp

Teren Intravilan Centura Severinului

Nord, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

535 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.36 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Nord, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.760 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.000 €
92.88 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona I ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

646 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

270.000 €
90 € / mp

Proprietate industrală zona Banovița, ...

Est, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

109.000 €
220.20 € / mp

Teren de vanzare, 495 mp Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

270.000 €
90 € / mp

Proprietate industrală zona Banovița, ...

Est, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.36 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Nord, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2.760 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.000 €
92.88 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona I ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

646 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

22.000 €
41.12 € / mp

Teren Intravilan Centura Severinului

Nord, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

535 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

345.000 €
11.50 € / mp

Teren investie centura Severin

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

345.000 €
11.50 € / mp

Teren investie centura Severin

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

170.000 €
119.21 € / mp

Teren intravilan 1426 mp, deschidere 35 ml

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.426 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

170.000 €
119.21 € / mp

Teren intravilan 1426 mp, deschidere 35 ml

Schela, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.426 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

144.812 €
82 € / mp

Teren de vanzare in Schela Cladovei, 1760 MP, I ...

Schela Cladovei

La ~5km distanță

1.766 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

144.812 €
82 € / mp

Teren de vanzare in Schela Cladovei, 1760 MP, I ...

Schela Cladovei

La ~5km distanță

1.766 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

400.000 €
100 € / mp

Teren comercial / industrial, de vanzare in zon ...

Gura Văii

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

400.000 €
100 € / mp

Teren comercial / industrial, de vanzare in zon ...

Gura Văii

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

69.999 €
76.09 € / mp

TEREN cu vedere la Dunăre-construcție-intravila ...

Central, Orșova

La ~20km distanță

920 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

69.900 €
75.98 € / mp

Teren intravilan, 920 mp, fs 26 m, în Or&# ...

Orșova

La ~20km distanță

920 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

69.999 €
76.09 € / mp

TEREN cu vedere la Dunăre-construcție-intravila ...

Central, Orșova

La ~20km distanță

920 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

69.900 €
75.98 € / mp

Teren intravilan, 920 mp, fs 26 m, în Or&# ...

Orșova

La ~20km distanță

920 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

69.999 €
76.09 € / mp

TEREN cu vedere la Dunăre-construcție-intravila ...

Central, Orșova

La ~20km distanță

920 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

250.000 €
25.90 € / mp

Teren la Eselnita, Golful Mraconia - Statuia l ...

Eșelnița

La ~25km distanță

9.654 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

413.655 €
115 € / mp

Mraconia,Clisura Dunarii proprietate deosebita, ...

Eșelnița

La ~25km distanță

3.597 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

97.500 €
54.17 € / mp

Teren intravilan Golful Mraconia

Eșelnița

La ~25km distanță

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

79.000 €
30.62 € / mp

Teren intravilan 2.580 mp Eșelnița, acces DN57, ...

Eșelnița

La ~25km distanță

2.580 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

413.655 €
115 € / mp

Mraconia,Clisura Dunarii proprietate deosebita, ...

Eșelnița

La ~25km distanță

3.597 mp teren
Construcții