Proprietăți unice: 39
Proprietari: 39
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

130.000 €
376.81 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

345 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

50.099 €
100.20 € / mp

Teren de vanzare

Central, Drobeta-Turnu Severin

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
7

31.350 €
55 € / mp

Teren Walter Maracineanu

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

570 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

125.750 €
50 € / mp

Vand teren intravilan

Schela, Drobeta-Turnu Severin

2.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

45.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare

Central, Drobeta-Turnu Severin

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

62.640 €
120 € / mp

Teren de vanzare 522m patrati

Schela, Drobeta-Turnu Severin

522 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

90.000 €
18 € / mp

Vand teren Centura Severinului

Central, Drobeta-Turnu Severin

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

1.643 €
5.48 € / mp

teren in Severin

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

18.000 €
18 € / mp

Parcele de 1000 mp. teren ie?irea din ?imian in ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

77.380 €
73 € / mp

Teren de vanzare 1060 mp bd.Varciorova

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

1.060 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

179.900 €
350 € / mp

Vand teren intravilan 514m- bulevardul Alunis,D ...

Aluniș, Drobeta-Turnu Severin

514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

105.400 €
17 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

190.325 €
25 € / mp

Vand teren extravilan calea Targujiului Drobeta ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

7.613 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

130.000 €
52 € / mp

Vand teren

Central, Drobeta-Turnu Severin

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

149.895 €
45 € / mp

Teren intravilan de vanzare, centura Severinulu ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

3.331 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

171.000 €
95 € / mp

Vand teren in Drobeta Turnu Severin

Schela, Drobeta-Turnu Severin

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

600.000 €
150 € / mp

Vand teren in municipiul Drobeta Turnu Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

4.000 mp teren
f.s. 147 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri

105.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan Dunare-Mehedinti

Gura Văii, Drobeta-Turnu Severin

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

105.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Dunare - E70

Gura Văii, Drobeta-Turnu Severin

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

111.000 €
30 € / mp

Loturi de 1200 mp ?imian

Central, Drobeta-Turnu Severin

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

29.000 €
5 € / mp

Teren extravilan 4 euro mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

140.000 €
7 € / mp

Teren extravilan Drobeta Turnu Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

76.800 €
60 € / mp

Teren intravilan sau schimb cu apartament 3-4 c ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

65 €
0.07 € / mp

Teren de vanzare Dr.Tr.Severin, Calea timisoare ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

889 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

142.700 €
114.99 € / mp

Teren intravilan langa Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

1.241 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

19.000 €
9.05 € / mp

teren intravilan arabil in Drobeta Tr. Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
134.92 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

100 €
0 € / mp

Vand teren intravilan la Dunare,Gura Vaii,posib ...

Gura Văii, Drobeta-Turnu Severin

23.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

25.000 €
2.50 € / mp

Vand 10000mp teren cu 100 m liniati deschidere ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

105 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
12.385 mp teren

Terenuri de vânzare în Drobeta-Turnu Severin, Județul Mehedinți

Drobeta-Turnu Severin, un oraș cu o istorie bogată și situat pe malul Dunării, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari. Imoradar24.ro a analizat piața din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 102.000 euro, cu oferte care încep de la 30.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 106.400 euro, cu prețuri pe metru pătrat variind între 8 euro și 261 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 21% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce este un aspect pozitiv pentru potențialii cumpărători.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 21 de zile, indicând o piață activă.

Drobeta-Turnu Severin reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, având prețuri competitive și o varietate de opțiuni disponibile. Ești pregătit să explorezi oportunitățile imobiliare din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile!