Proprietăți unice: 21
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

36.000 €
36 € / mp

Teren intravilan

Vânători

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

404.712 €
63 € / mp

Svinita, teren la Dunare

Svinița

6.424 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

10.000 €
1 € / mp

Teren forestier fag stejar veche de 150 ani

Corcova

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

270.000 €
90 € / mp

Proprietate industrală zona Banovița, ...

Est, Drobeta-Turnu Severin

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.000 €
92.88 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona I ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

646 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

63.000 €
120.69 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 522 mp ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

522 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

109.000 €
220.20 € / mp

Teren de vanzare, 495 mp Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

495 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

97.500 €
54.17 € / mp

Teren intravilan Golful Mraconia

Eșelnița

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

170.000 €
119.21 € / mp

Teren intravilan 1426 mp, deschidere 35 ml

Schela, Drobeta-Turnu Severin

1.426 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

250.000 €
25.90 € / mp

Teren la Eselnita, Golful Mraconia - Statuia l ...

Eșelnița

9.654 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

79.000 €
30.62 € / mp

Teren intravilan 2.580 mp Eșelnița, acces DN57, ...

Eșelnița

2.580 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

144.812 €
82 € / mp

Teren de vanzare in Schela Cladovei, 1760 MP, I ...

Schela Cladovei

1.766 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

400.000 €
100 € / mp

Teren comercial / industrial, de vanzare in zon ...

Gura Văii

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

22.000 €
41.12 € / mp

Teren Intravilan Centura Severinului

Nord, Drobeta-Turnu Severin

535 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

20.000 €
11.83 € / mp

TEREN 1690 MP - ORAS STREHAIA

Ultracentral, Strehaia

1.690 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

413.655 €
115 € / mp

Mraconia,Clisura Dunarii proprietate deosebita, ...

Eșelnița

3.597 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

69.999 €
76.09 € / mp

TEREN cu vedere la Dunăre-construcție-intravila ...

Central, Orșova

920 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

69.900 €
75.98 € / mp

Teren intravilan, 920 mp, fs 26 m, în Or&# ...

Orșova

920 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €
65 € / mp

Clisura Dunariii, teren parcelabil, pentru co ...

Svinița

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

345.000 €
11.50 € / mp

Teren investie centura Severin

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.36 € / mp

Teren disponibil pentru vanzare

Nord, Drobeta-Turnu Severin

2.760 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
7

42.000 €
93.75 € / mp

Parcele teren intravilan, Municipiul Motru

Vest, Motru

La ~30km distanță

448 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Județul Mehedinți

Județul Mehedinți, situat în sud-vestul României, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori, având un peisaj natural deosebit și accesibilitate bună. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 97.000 euro, cu oferte ce încep de la 1.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri maxime: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 4.175.600 euro, oferind opțiuni variate pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Accesibilitate: Aproximativ 40% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 21 de zile, indicând o piață activă.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 65 euro, cu cele mai mari valori ajungând la 232 euro.

Județul Mehedinți reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare în terenuri de construcții, având un mix de prețuri accesibile și potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi aceste oferte? Descoperă acum terenurile disponibile în Mehedinți!