Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

Ieri
7

50.000 €
10.98 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan, PUZ: locuinta,afacer ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

4.554 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

45.000 €
66.18 € / mp

FILM! Terenuri intravilane de 680mp de vanzare, ...

Sud, Târgu Secuiesc

680 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

21.000 €
6.77 € / mp

Teren cu potential, 3.100 mp, remarcabila incad ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

3.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

68.000 €
31.76 € / mp

FILM! 2.200 mp, teren intravilan de vanzare in ...

Exterior Sud, Târgu Secuiesc

2.141 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

27.000 €
36.44 € / mp

Teren intravilan, aliniament apreciabil, 741mp, ...

Sud, Târgu Secuiesc

741 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
30

100.000 €
952.38 € / mp

1.200mp teren si casa cu gradina inflorata, apr ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

1.149 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

76.751 €
9.50 € / mp

De vânzare teren intravilan în Esteln ...

Târgu Secuiesc

8.079 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

176.000 €
22 € / mp

FILM!Potential rezidential/ investitional: 8.00 ...

Exterior Est, Târgu Secuiesc

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

150.000 €
30 € / mp

FILM! 5.000 mp teren, la marginea orasului Targ ...

Nord-Est, Târgu Secuiesc

5.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
15

50.000 €
25.47 € / mp

FILM! 2.000 mp teren intravilan, cu utilitati, ...

Catalina

La ~5km distanță

1.963 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
11

176.000 €
22 € / mp

Teren strategic pentru dezvoltare si investitie ...

Sânzieni

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

55.000 €
11.46 € / mp

FILM! Teren extravilan, Ojdula, 4.800 mp, zona ...

Ojdula

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
47

50.000 €
8.62 € / mp

In notabil areal, teren extravilan pe 5.800 mp, ...

Ojdula

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

225.000 €
32.14 € / mp

Proprietar vand Imobil in com. Ghelinta, jud. C ...

Ghelința

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
11

31.900 €
11.99 € / mp

Film! 2.700 mp:refugiu al linistii si oportunit ...

Cernat

La ~10km distanță

2.660 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

135.000 €
18 € / mp

FILM! Teren intravilan 7.500 mp, deschidere dub ...

Cernat

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

58.000 €
12.74 € / mp

FILM! 4.554 mp intravilan versatil, PUZ: rezide ...

Mărcușa

La ~10km distanță

4.554 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

350.000 €
35 € / mp

Teren parțial intravilan de vânzare & ...

Covasna

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

35.000 €
36.84 € / mp

Teren intravilan, 950mp, rezidential/investiti ...

Central, Covasna

La ~15km distanță

950 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
1

21.000 €
35 € / mp

Parcele 600 mp teren intravilan, rezidenți ...

Sud, Covasna

La ~15km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

48.830 €
38 € / mp

FILM! 1.285 mp teren, areal ozonat, langa parti ...

Sud-Est, Covasna

La ~15km distanță

1.285 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

30.000 €
12.50 € / mp

DE NERATAT-de vanzare teren intravilan, 2400 mp ...

Pachia

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

0 €

Proprietar vand Teren la Lac Padureni , Jud. Co ...

Pădureni

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

67.800 €
14.03 € / mp

FILM! 4.900mp teren intravilan, cu casa, in Tuf ...

Țufalău

La ~20km distanță

4.831 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

70.000 €
7 € / mp

Proprietar vand Teren Reci,Jud. Covasna, 10.00 ...

Reci

La ~25km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

16.170 €
3.07 € / mp

Teren intravilan | 5.260 MP | Reci

Reci

La ~25km distanță

5.260 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

36.125 €
25 € / mp

Teren in localitatea Reci,langa lacuri

Reci

La ~25km distanță

1.445 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

23.765 €
35 € / mp

De vânzare terenuri intravilane în Re ...

Reci

La ~25km distanță

679 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
6

289.000 €
6.85 € / mp

Teren intravilan, categoria curti - constructii ...

Reci

La ~25km distanță

42.201 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
57

69.900 €
13.87 € / mp

FILM! Domeniu peste 5.000mp+ 2case traditionale ...

Bixad

La ~25km distanță

5.038 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcții de vânzare în Târgu Secuiesc, Județul Covasna

Târgu Secuiesc, situat în inima județului Covasna, este o zonă accesibilă și plină de potențial pentru dezvoltări imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această localitate, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 79.000 euro, cu oferte ce încep de la 21.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Cele mai scumpe terenuri ajung până la 45.000 euro, iar prețul pe metru pătrat variază între 7 euro și 66 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 95 de zile, indicând o piață activă.

Târgu Secuiesc reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, datorită prețurilor accesibile și a potențialului de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?