Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

4.235 €
/ lună 6.52 € / mp / lună

Depozite de inchiriat TBM Grup industrial park ...

Rudeni

Agenție

2 luni în urmă
9

4.359 €
/ lună
3.603 €
7.93 € / mp / lună

Depozit / hală de închiriat | Acces TIR | Chiti ...

Rudeni

Agenție

3 luni în urmă
15

5.082 €
/ lună 9.68 € / mp / lună

Spatiu 600 mp depozitare si productie, logistic ...

Rudeni

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
33

4.235 €
/ lună
3.500 €
7.12 € / mp / lună

Hala de inchiriat 600 mp Chitila - Chiajna Sose ...

Rudeni

Agenție

Mai mult de un an
14

3.650 €
/ lună 6.95 € / mp / lună

Spatiu de depozitare si productie Chitila - Rud ...

Rudeni

Agenție

1 lună în urmă
11

290.400 €
/ lună 80 € / mp / lună

De vanzare PJ | Teren industrial POT 60% CUT 9 ...

Rudeni

3.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.555.000 €
/ lună 110.28 € / mp / lună

Teren 14.100 mp Centura Bucuresti Sameday Hub C ...

Rudeni

14.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

440.510 €
/ lună 145 € / mp / lună

Acces Imediat Centura Bucuresti Chitila - Ruden ...

Rudeni

3.038 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

242.000 €
/ lună 47.92 € / mp / lună

Dragomiresti-Vale, langa Soseaua de Centura, pr ...

Rudeni

5.050 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

1.080.000 €
/ lună
1.127.680 €
76.62 € / mp / lună

Teren Intravilan 13848 mp deschidere la A1 zona ...

Rudeni

14.096 mp teren
4E
Agenție

7 luni în urmă
3

48.000 €
/ lună 3.20 € / mp / lună

Teren 15.000 mp Draghici Ideal Fotovoltaice, In ...

Rudeni

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

4.300 €
/ lună 7.17 € / mp / lună

Chirie Hala 600m2 | inclus birouri 120m2 platfo ...

Rudeni

600 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

8.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Hale industriale de vanzare 1200 mp , Chitila - ...

Rudeni

1.200 mp utili
1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

31.156 €
/ lună
37.698 €
4.65 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiaj ...

Chiajna

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
3

14.850 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Chiajna - A1 - C ...

Chiajna

La ~5km distanță

3.300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

3.953 €
/ lună
4.218 €
6.70 € / mp / lună

Proprietar Hala cu rampa de inchiriat 593mp Par ...

Chiajna

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
18

3.055 €
/ lună 6.23 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Chiajna - Centur ...

Chiajna

La ~5km distanță

490 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
18

6.110 €
/ lună 6.23 € / mp / lună

Depozit/hala/spatiu industrial Chiajna - Centur ...

Chiajna

La ~5km distanță

980 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

4.502 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriere Spatii industriale , Chiajna

Chiajna

La ~5km distanță

480 mp utili
2024
Agenție

Mai mult de un an
7

4.006 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu de depozitare/productie de inchiriat - Z ...

Chiajna

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
16

1.700 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Chiajna spatiu stradal

Chiajna

La ~5km distanță

102 mp utili
3E
2021
Agenție

9 luni în urmă
5

449 €
/ lună 13.21 € / mp / lună

Spatiu comercial in bloc nou

Chiajna

La ~5km distanță

34 mp utili
3E
2021
Agenție

Mai mult de un an
6

11.502 €
/ lună 6.32 € / mp / lună

Inchiriere Spatii industriale , Chiajna

Chiajna

La ~5km distanță

1.820 mp utili
2020
Agenție

8 luni în urmă
11

800 €
/ lună 1.27 € / mp / lună

Teren intravilan pe strada Stelelor in Militari ...

Chiajna

La ~5km distanță

630 mp
630 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
11

5.304 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat 1105 mp - Chiaj ...

Chiajna

La ~5km distanță

Agenție

7 luni în urmă
8

3.055 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

De inchiriat Hală Premium Nouă (470 mp) - Chiaj ...

Chiajna

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu birouri sau productie 220 mp|Chiajna|lim ...

Chiajna

La ~5km distanță

5 camere
220 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

800 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

inchiriere teren intravilan Militari Residence

Chiajna

La ~5km distanță

300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

7.205 €
/ lună
8.718 €
6.32 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiaj ...

Chiajna

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
10

3.351 €
/ lună
4.054 €
6.98 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Chiaj ...

Chiajna

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,351 € și 3.603 €

Spaţii comerciale de închiriat în Rudenii, Județul Ilfov

Rudenii, situat în apropierea Bucureștiului, beneficiază de o poziție strategică, fiind ideal pentru afaceri datorită accesului facil la drumurile principale și proximității față de capitală. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.990 euro, cu oferte ce încep de la 1.776 euro și ajung până la 4.500 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 525 m², cu cele mai mari proprietăți având 600 m² și cele mai mici de 222 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori ce variază între 7 și 9 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 33% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare, oferind oportunități atractive pentru afaceri.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 59 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.