Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.555.000 €
/ lună 110.28 € / mp / lună

Teren 14.100 mp Centura Bucuresti Sameday Hub C ...

Rudeni

14.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

4.300 €
/ lună 7.17 € / mp / lună

Chirie Hala 600m2 | inclus birouri 120m2 platfo ...

Rudeni

600 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

3.953 €
/ lună
4.218 €
6.70 € / mp / lună

Proprietar Hala cu rampa de inchiriat 593mp Par ...

Chiajna

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

800 €
/ lună 2.67 € / mp / lună

inchiriere teren intravilan Militari Residence

Chiajna

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

1.500 €
/ lună 10.56 € / mp / lună

Spatiu comercial plus parcare la pret avantajos ...

Chiajna

La ~5km distanță

142 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

650 €
/ lună 15.48 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Militari Residence

Chiajna

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

75.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Vand teren in Chiajna

Chiajna

La ~5km distanță

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 10.56 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 142 mp sau parcelat a 3 spa ...

Chiajna

La ~5km distanță

142 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

392 €
/ lună 32.67 € / mp / lună

Inchiriez cabinete intr-un salon de infrumuseta ...

Chiajna

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5000mp chiajna schimb cu hale metalice sa ...

Chiajna

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

159.000 €
/ lună 265 € / mp / lună

Teren Intravilan 718 mp, deschidere 29,58 m Chi ...

Chiajna

La ~5km distanță

600 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

180 €
/ lună 0.36 € / mp / lună

Teren Chiajna cu autorizatie de constructie Var ...

Chiajna

La ~5km distanță

504 mp teren
11E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

236 €
/ lună 7.87 € / mp / lună

Spatiu de depozitare multifunctional / garaj 30 ...

Chiajna

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 7000 mp.

Chiajna

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

800 €
/ lună
1.000 €
1 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Chiajna

La ~5km distanță

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

54.250 €
/ lună 155 € / mp / lună

Teren de vanzare 350 mp

Chiajna

La ~5km distanță

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Proprietar! Teren Floresti Stoenesti Palanca DJ ...

Chiajna

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare parcelat

Chiajna

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Inchiriere spatiu 55mp Chiajna-Ilfov-central fa ...

Chiajna

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

69.500 €
/ lună 1,579.55 € / mp / lună

Vanzare spatiu comercial - strada Tineretului, ...

Chiajna

La ~5km distanță

44 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

170.000 €
/ lună 329.46 € / mp / lună

Teren 516mp Chiajna str Viilor

Chiajna

La ~5km distanță

516 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

152 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare

Chiajna

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

80.000 €
/ lună 194.17 € / mp / lună

Vand teren intravilan 484 mp In Chiajna

Chiajna

La ~5km distanță

412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

34 €
/ lună 1.70 € / mp / lună

Inchiriere loc de parcare Militari

Chiajna

La ~5km distanță

20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

310.500 €
/ lună 1,634.21 € / mp / lună

Spatiu comercial ideal investitie, 195 mp Padur ...

Chiajna

La ~5km distanță

190 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
11

961 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 125mp Militari Resid ...

Chiajna

La ~5km distanță

125 mp utili
2018
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 961 € și 1.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hale industriale 300-1000 mp Chitila - 100m DNC ...

Chiajna

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.988 €
/ lună 13.52 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - suprafata utila 1 ...

Chiajna

La ~5km distanță

147 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.500 €
/ lună
4 €
22.73 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Chiajna, Str. Ape ...

Chiajna

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40.000 €
/ lună 133.33 € / mp / lună

Teren de vanzare

Chiajna

La ~5km distanță

300 mp teren