Proprietar
Proprietăți unice: 64
Proprietari: 13
Agenție

1 săptămână în urmă
10

2.500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren Intravilan arabil, 2.500 mp. – Mogoșo ...

Mogoșoaia

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

4 ore în urmă
3

897.500 €
/ lună 89.74 € / mp / lună

Teren mixt rezi&com - IS1 CUT 1 & ID 1 CUT 1,5 ...

Mogoșoaia

10.001 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

1.499 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu de inchriat premium Sector 1

Mogoșoaia

180 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

2.800 €
/ lună 2.24 € / mp / lună

De inchiriat Teren platforma betonata Sos. Odai ...

Mogoșoaia

1.250 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

135.200 €
/ lună 169 € / mp / lună

Teren intre vile Academia Ecvestra Mogosoaia

Mogoșoaia

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

1.000 €
/ lună 0.59 € / mp / lună

Inchiriere lunara terenuri tenis Mogosoaia

Mogoșoaia

1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

4.180 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu industrial clasa A | centura nord-vest | ...

Mogoșoaia

Agenție

1 lună în urmă
11

4.180 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu industrial clasa A, zona centura nord-ve ...

Mogoșoaia

Agenție

2 luni în urmă
9

4.180 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu depozitare 760 mp Soseaua de centura Ch ...

Mogoșoaia

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu de birouri generos

Mogoșoaia

4 camere
140 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

4 luni în urmă
8

7.700 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Mogos ...

Mogoșoaia

Agenție

4 luni în urmă
8

18.200 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Mogos ...

Mogoșoaia

5.200 mp utili
2020
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 24.59 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Mogoșoaia

61,5 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
12

630 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu Comercial I Concept Industrial -LOFT

Mogoșoaia

56,8 mp utili
2021
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
11

470 €
/ lună 23.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial I Urban-Chic I Concept Industr ...

Mogoșoaia

20 mp utili
2021
Agenție

7 luni în urmă
6

5.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu depozitare 1000 mp ,Mogosoaia centru log ...

Mogoșoaia

Agenție

7 luni în urmă
8

6.730 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

Spatiu de depozitare si productie Soseaua de ce ...

Mogoșoaia

Agenție

7 luni în urmă
11

4.680 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu industrial de depozitare 780 mp Soseaua ...

Mogoșoaia

Agenție

8 luni în urmă
43

6.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Mogos ...

Mogoșoaia

Agenție

8 luni în urmă
26

13.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Mogos ...

Mogoșoaia

Agenție

8 luni în urmă
8

5.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Mogos ...

Mogoșoaia

Agenție

8 luni în urmă
10

6.996 €
/ lună 6.36 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Mogos ...

Mogoșoaia

Agenție

10 luni în urmă
3

3.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Zona Nord - Mogosoaia - Otopeni

Mogoșoaia

Agenție

Mai mult de un an
12

4.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriere depozit/hala/spatiu industrial Mogos ...

Mogoșoaia

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

219.300 €
/ lună 170 € / mp / lună

Teren intravilan Mogosoaia 1290 mp(2 loturi- 50 ...

Mogoșoaia

1.290 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

90.000 €
/ lună 138.46 € / mp / lună

Teren intravilan 650m

Mogoșoaia

650 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

430.000 €
/ lună 34.40 € / mp / lună

Teren extravilan Mogosoaia

Mogoșoaia

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat Mogososia (intre 100-2.500mp ...

Mogoșoaia

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

52.000 €
/ lună 208 € / mp / lună

VANZARE teren Mogosoaia

Mogoșoaia

250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

45.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren intravilan Mogosoaia 300mp

Mogoșoaia

300 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Mogoșoaia, Județul Ilfov

Mogoșoaia, situată în apropierea Bucureștiului, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru peisajele pitorești. Aceasta oferă oportunități excelente pentru afaceri, având în vedere proximitatea față de capitală. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 4.000 euro, cu oferte ce încep de la 235 euro și ajung până la 18.000 euro, ceea ce indică o zonă de înaltă clasă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 760 m², cu cele mai mari spații având până la 30.000 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, iar pentru cele mai scumpe proprietăți, acesta poate ajunge la 24 euro.
  • Facilități suplimentare: Spațiile comerciale cu terasă sau grădină au un preț mediu de 5.700 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 34% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce oferă opțiuni moderne pentru chiriași.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 142 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt spații mari, cu 3+ camere reprezentând 4% din total.

Mogoșoaia reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat, având o combinație de prețuri competitive și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!