Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 5
Agenție

5 zile în urmă
7

220.000 €
/ lună 11.83 € / mp / lună

Teren langa padure, 18590mp, intravilan, Clince ...

Ordoreanu

18.590 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

20.900 €
/ lună 27.46 € / mp / lună

Ocazie Teren Domnesti Clinceni 761mp

Ordoreanu

761 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

74.984 €
/ lună 14.42 € / mp / lună

Teren 5200mp Parcelat Clinceni Autostrada A0 | ...

Ordoreanu

5.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Închiriez 44000m la lac 5 km Bucureștii

Ordoreanu

44.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 10.000 mp Com. Clinceni-Jud. Ilfov

Ordoreanu

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

12.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren Intravilan Clinceni Ordoreanu In Rate Pan ...

Ordoreanu

500 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

35.000 €
/ lună
36.999 €
68.63 € / mp / lună

Teren ideal constructie casa langa stadionul Du ...

Ordoreanu

510 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 36.999 €
Agenție

1 lună în urmă
3

128.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Teren Soseaua Clinceni- Ordoreanu stradal.

Ordoreanu

4.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

11.500 €
/ lună 21.86 € / mp / lună

Teren Ordoreanu parcelat ideal investitie

Ordoreanu

526 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

9.500 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren Ordoreanu 500m2 Lotul 2

Ordoreanu

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

27.000 €
/ lună
28.000 €
61.36 € / mp / lună

Teren acte la zi str Olteniei Teghes Domnesti

Ordoreanu

440 mp teren
Anunț publicat de 16 agenții cu prețuri cuprinse între 27,000 € și 28.000 €
Agenție

3 luni în urmă
1

20.980 €
/ lună 26.49 € / mp / lună

Parcela teren 792 mp Clinceni Ordoreanu Centura ...

Ordoreanu

792 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Ordoreanu langa padure

Ordoreanu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

19.500 €
/ lună 33.62 € / mp / lună

Teren in Clinceni

Ordoreanu

580 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

LOT CASA 500 mp in Posta Buturugeni,Giurgiu. PL ...

Poșta

La ~5km distanță

14.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

43 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Teghes

Țegheș

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

teren intravilan 650 m, in Domnesti - Teghes

Țegheș

La ~5km distanță

500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

139.900 €
/ lună 27.98 € / mp / lună

Teren 5.000 mp Teghes Domnesti | Aproape A0 | I ...

Țegheș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

48 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren de vanzare mai sunt 3 loturi disponibile ...

Țegheș

La ~5km distanță

680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

25.600 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Teren Teghes, strada Caminului

Țegheș

La ~5km distanță

576 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

23.500 €
/ lună 58.75 € / mp / lună

Teren de vazanzare- Domnesti

Țegheș

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

100.000 €
/ lună 58 € / mp / lună

Oportunitate Domnesti: Teren 1700mp, deschidere ...

Țegheș

La ~5km distanță

1.724 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

75.000 €
/ lună 37.18 € / mp / lună

Teren 2000mp intre case langa Padurea Teghes

Țegheș

La ~5km distanță

2.017 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

39.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren Teghes Domnesti 600mp intravilan

Țegheș

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

35.000 €
/ lună 34.58 € / mp / lună

Teren intravilan Domnesti - Teghes - 1012 mp

Țegheș

La ~5km distanță

1.012 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

120.000 €
/ lună 24.23 € / mp / lună

Teren de vanzare Cornetu

Buda

La ~5km distanță

4.953 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

23.000 €
/ lună 37.10 € / mp / lună

Teren 620mp Cornetu Str. Apusului | Deschidere ...

Buda

La ~5km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren 1000m Buda

Buda

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

33 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Buda

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

90.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren de vanzare Cornetu, Ilfov Strada Bradului

Buda

La ~5km distanță

1.000 mp teren