Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Faraoanele 600 metrii, cu utilitati ,proi ...

Faraoanele

600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere Asociere Crama tradi?ionala + curte ...

Beciu

La ~5km distanță

10.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Cârligele

La ~5km distanță

1.966 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Cârligele

La ~5km distanță

7.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren constructie intravilan ! Schimb !

Odobești

La ~5km distanță

1 camere
1.562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

333 €
/ lună 11.10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Odobești

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial!!

Central, Odobești

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 12457 mp teren intravilan si extravilan in ...

Cotești

La ~5km distanță

12.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

38.000 €
/ lună 7.66 € / mp / lună

Terenuri Cotesti

Valea Cotești

La ~10km distanță

4.962 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

51.300 €
/ lună 57 € / mp / lună

Teren Intravilan 900mp - Focsani, str Dionysos

Gară, Focșani

La ~10km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de productie de inchiriat

Gară, Focșani

La ~10km distanță

2.150 mp utili
3.177 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

199 €
/ lună 3.98 € / mp / lună

inchiriez vulcanizare auto Focsani

Tăbăcari, Focșani

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

100.000 €
/ lună 142.86 € / mp / lună

Vand teren intravjlan

Obor, Focșani

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala Depozit Spatiu comercial De Inchiriat

Obor, Focșani

La ~10km distanță

510 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

120 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Garaj inchis, acoperit, curent, apa, Ultracentr ...

Central, Focșani

La ~10km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

2.480 €
/ lună 4 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial stradal

Sud, Focșani

La ~10km distanță

620 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

350 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Inchiriere teren pentru reclame panouri sau par ...

Central, Focșani

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

550 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

Inchiriez hala noua situata la iesire din Focsa ...

Central, Focșani

La ~10km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

35 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

Spa?iu comercial ?i locuinta

Central, Focșani

La ~10km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Inchiriez birou mobilat, zona centrala

Central, Focșani

La ~10km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

De Inchiriat sau de Vinzare spatiu comercial ve ...

Central, Focșani

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

6 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Focșani

La ~10km distanță

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1.130 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan zona Onasis

Central, Focșani

La ~10km distanță

5.650 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

78.000 €
/ lună 89.66 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Focsani (zona Liv ...

Central, Focșani

La ~10km distanță

870 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Spatiu comercial amplasat stradal.

Central, Focșani

La ~10km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Exterior Vest, Focșani

La ~10km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

6.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Focsani teren extravilan arabil 5000 mp. 6000 e ...

Central, Focșani

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

75.000 €
/ lună 47.98 € / mp / lună

Vand teren intravilan Focsani, Soseaua Suraii

Central, Focșani

La ~10km distanță

1.563 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

9.000 €
/ lună 169.81 € / mp / lună

vand cladiri spatiu comercial

Central, Focșani

La ~10km distanță

53 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
/ lună
500 €
0 € / mp / lună

teren de inchiriat Focsani

Exterior Vest, Focșani

La ~10km distanță

475 mp teren