Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

20 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Faraoanele 600 metrii, cu utilitati ,proi ...

Faraoanele

600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere Asociere Crama tradi?ionala + curte ...

Beciu

La ~5km distanță

10.000 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
20

62.200 €
/ lună 15.55 € / mp / lună

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa boie ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

5 camere
4.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

325 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren extravilan cota parte 1/6 Odobesti, ID: R ...

Unirea

La ~5km distanță

5.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Cârligele

La ~5km distanță

1.966 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Cârligele

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren constructie intravilan ! Schimb !

Odobești

La ~5km distanță

1 camere
1.562 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

333 €
/ lună 11.10 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Odobești

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

13.900 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren 2.500mp, sat Odobesti, com. Odobesti, jud ...

Central, Odobești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial!!

Central, Odobești

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.800 €
/ lună 10.65 € / mp / lună

Cladire comerciala ODOBESTI

Central, Odobești

La ~5km distanță

169 mp utili
1E
2025
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

14.850 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren 495mp Campineanca / Strada Trandafirilor

Câmpineanca

La ~5km distanță

495 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

21.000 €
/ lună 16.15 € / mp / lună

Teren 1300mp Campineanca / Intrare din Strada H ...

Câmpineanca

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

25.818 €
/ lună
26.811 €
26 € / mp / lună

Loturi de teren de vanzare in Campineanca

Câmpineanca

La ~5km distanță

993 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

26.500 €
/ lună 53 € / mp / lună

Teren Cartier Dr. Carnabel

Câmpineanca

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

55.916 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan 1.997 mp Pozitie excelenta la ...

Câmpineanca

La ~5km distanță

1.997 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

12.000 €
/ lună 2.38 € / mp / lună

Teren arabil - 5050mp

Câmpineanca

La ~5km distanță

5.050 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

18.000 €
/ lună 9.97 € / mp / lună

Teren intravilan Cotesti

Cotești

La ~5km distanță

1.806 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 12457 mp teren intravilan si extravilan in ...

Cotești

La ~5km distanță

12.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

38.000 €
/ lună 7.66 € / mp / lună

Terenuri Cotesti

Valea Cotești

La ~10km distanță

4.962 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

600 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu industrial chirie in zona Gara

Gară, Focșani

La ~10km distanță

200 mp utili
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

1.351 €
/ lună 8.04 € / mp / lună

Hala 168 mp, in curte la RAR - Gara - comision ...

Gară, Focșani

La ~10km distanță

168 mp utili
1E
2025
Agenție

Mai mult de un an
2

1.477 €
/ lună 7.46 € / mp / lună

Spatiu comercial in oferta - 198 m.p.

Gară, Focșani

La ~10km distanță

198 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

700 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Comercial Longinescu,170 mp, pretabil or ...

Gară, Focșani

La ~10km distanță

140 mp utili
4E
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

51.300 €
/ lună 57 € / mp / lună

Teren Intravilan 900mp - Focsani, str Dionysos

Gară, Focșani

La ~10km distanță

900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

1.800 €
/ lună 3.05 € / mp / lună

Spa?iu industrial de inchiriat FOCSANI

Gară, Focșani

La ~10km distanță

590 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
9

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial pentru depozitare ...

Gară, Focșani

La ~10km distanță

540 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
6

11 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Zona Gară | Nov ...

Gară, Focșani

La ~10km distanță

39 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de productie de inchiriat

Gară, Focșani

La ~10km distanță

2.150 mp utili
3.177 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

199 €
/ lună 3.98 € / mp / lună

inchiriez vulcanizare auto Focsani

Tăbăcari, Focșani

La ~10km distanță

50 mp utili