Proprietăți unice: 296
Proprietari: 116
Agenție

Azi
13

800 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

Spatiu Comercial Piata Moldovei Focsani - Fosta ...

Ultracentral, Focșani

54 mp utili
4E
1980
Agenție
Comision 0%

Ieri
20

501 €
/ lună 4.55 € / mp / lună

Spațiu comercial în zona Pompieri / Panciu

Central, Panciu

110 mp utili
2E
1984
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
6

11 €
/ lună 0.28 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Zona Gară | Nov ...

Gară, Focșani

39 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
9

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial pentru depozitare ...

Gară, Focșani

540 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
15

390 €
/ lună 9.75 € / mp / lună

Sp Comercial -40 mp- trifazic , stradal

Nord, Focșani

40 mp utili
2016
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

600 €
/ lună 35.29 € / mp / lună

Cabinete medicale - Policlinica 2 - Etaj 1

Central, Focșani

17,5 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
9

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

**NOVARIS propune spre închiriere spațiu modern ...

Obor, Focșani

60 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

5.402 €
/ lună 1.04 € / mp / lună

Oportunitate investițională – Teren de închiria ...

Nord, Focșani

5.174 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

300 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, str. Cuza-Voda 1 ...

Exterior Vest, Focșani

34 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

270.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan 6.000 mp, zona Valcele - strad ...

Vest, Focșani

6.000 mp teren
5E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

17.000 €
/ lună 25.56 € / mp / lună

Teren intravilan 665 mp cu constructie | Com. A ...

Andreiașu de Jos

2 camere
665 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

78.000 €
/ lună 89.66 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Focsani, zona Li ...

Central, Focșani

870 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Pufesti, VN

Pufești

5.200 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
8

26.500 €
/ lună 53 € / mp / lună

Teren Cartier Dr. Carnabel

Câmpineanca

500 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
4

1.200 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Spatiu comercial central Corod/Galati

Bizighești

330 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
15

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Sp Comercial -40 mp- trifazic , stradal

Petrești

40 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
15

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Sp Comercial -40 mp- trifazic , stradal

Vânători

40 mp utili
2016
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

279.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren Intravilan Focsani

Central, Focșani

6.200 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

12.000 €
/ lună 2.38 € / mp / lună

Teren arabil - 5050mp

Câmpineanca

5.050 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

67.500 €
/ lună 26.46 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, Focsani, cartier M ...

Mândrești-Moldova

2.551 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

9.606 €
/ lună 1.87 € / mp / lună

teren curti +teren arabil intreg sau lotizat

Suraia

5.146 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.060 €
/ lună 10.93 € / mp / lună

Sp comercial stradal 97 mp, 3 intrari

Central, Focșani

97 mp utili
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

700 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Comercial Longinescu,170 mp, pretabil or ...

Gară, Focșani

140 mp utili
4E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
5

2.450 €
/ lună 10.99 € / mp / lună

Sp comercial stradal 223 mp, zona Big

Central, Focșani

223 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare intre Petresti si Mircesti pe ...

Mirceștii Noi

10.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial!!

Central, Odobești

70 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

29.000 €
/ lună 37.96 € / mp / lună

Teren intravilan Focsani / Bulevardul Brailei

Brăilei, Focșani

764 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

100.000 €
/ lună 142.86 € / mp / lună

Vand teren intravjlan

Obor, Focșani

700 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.800 €
/ lună 10.65 € / mp / lună

Cladire comerciala ODOBESTI

Central, Odobești

169 mp utili
1E
2025
Agenție

1 lună în urmă
10

2.001 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral 140 mp

Autogară, Focșani

140 mp utili
1E
1980

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Vrancea

Județul Vrancea, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și tradițiile locale, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.150 euro, cu oferte ce încep de la 100 euro și pot ajunge până la 265.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 176 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 5.000 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu un preț mediu pe metru pătrat de 6 euro, comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 1.500 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 12% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 154 de zile, indicând o piață activă.
  • Oferte accesibile: 12% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori și investitori.

Județul Vrancea reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, cu prețuri accesibile și oportunități de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!