Teren arabil - 5050mp

12.000 € / lună
2.38 € / mp / lună

Câmpineanca, Judeţul Vrancea

Suprafață teren:
5.050 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara NOVARIS va ofera spre vanzare teren extravilan de 5050 mp situat in Campineanca (zona statiei de sortare), cu intrare facila si din Golesti. Detalii tehnice: Suprafata: 5050 mp deschidere 15 m Acces: Terenul este pozitionat intre doua drumuri (acces pe ambele capete). Utilitati: Curentul electric este in proximitate. Plata se face exclusiv cash (nu se accepta variante). Proprietatea este ideala pentru investitie sau activitati specifice zonei.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1622938

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 3,000 mp, în Sud
12.705 € / lună
Focșani, Sud
3.000 mp utili
1990
Spațiu comercial, în Gologanu
13.007 € / lună
Județul Vrancea, Gologanu
1.641 mp teren
Spațiu comercial, în Ceardac
12.900 € / lună
Județul Vrancea, Ceardac
511 mp teren
Spațiu comercial, în Anghelești
12.235 € / lună
Județul Vrancea, Anghelești
6.797 mp teren
Spațiu comercial, în Cândești
11.900 € / lună
Județul Vrancea, Cândești
600 mp teren
Spațiu comercial, în Diocheți-Rediu
11.500 € / lună
Județul Vrancea, Diocheți-Rediu
2.209 mp teren