Teren intravilan 665 mp cu constructie | Com. Andreiasu de Jos, Vrancea

17.000 € / lună
25.56 € / mp / lună

Andreiaşu de Jos, Judeţul Vrancea

Suprafață teren:
665 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan 665 mp cu constructie | Andreiasu de Jos, Vrancea Vand proprietate situata in intravilanul comunei Andreiasu de Jos, judetul Vrancea, compusa din teren in suprafata totala de 665 mp si o constructie existenta ce necesita renovare completa. Detalii teren: Suprafata totala: 665 mp (188 mp faneata + 477 mp curti constructii) Intravilan, front la drum asfaltat Bransament electric existent Zona linistita, inconjurata de dealuri si vegetatie Constructie: Casa din paianta, 2 camere + hol + subsol + veranda Suprafata construita la sol: ~58 mp Necesita renovare totala. Acte: Intabulat in Cartea Funciara nr. 50175, nr. cadastral 226N Acte la zi, fara sarcini, fara litigii Vanzare directa, fara intermediari Ideal pentru: constructie noua, casa de vacanta, investitie. Pretul se negociaza. Relatii la telefon.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1631616

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Dumbrăveni
17.000 € / lună
Județul Vrancea, Dumbrăveni
4.008 mp teren
Spațiu comercial, în Tătăranu
16.500 € / lună
Județul Vrancea, Tătăranu
7.444 mp teren
Spațiu comercial, în Siretu
16.500 € / lună
Județul Vrancea, Siretu
900 mp teren
Spațiu comercial, în Cotești
18.000 € / lună
Județul Vrancea, Cotești
1.806 mp teren
Spațiu comercial, de 160 mp, în Tătăranu
15.900 € / lună
Județul Vrancea, Tătăranu
160 mp utili
4.600 mp teren