Proprietăți unice: 10
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1.798 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

DE INCHIRIAT, HALA + BIROURI, PARCARE GENEROASA

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

49.900 €
/ lună 152.60 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan 327 mp Goranu Strau ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

327 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

215.000 €
/ lună 99.63 € / mp / lună

Teren intravilan 2158 mp | Goranu | Calea Bucur ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

2.158 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

41.000 €
/ lună
44.000 €
18.64 € / mp / lună

Teren de vanzare 2200 mp Goranu Izlazului Valce ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 1.233 mp de inchiriat cu desch ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.233 mp
1.233 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 155.59 € / mp / lună

Teren intravilan Goranu, Cella Delavrancea, 707 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

707 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

55.000 €
/ lună 53.19 € / mp / lună

Teren,

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.034 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

77.000 €
/ lună 108.60 € / mp / lună

Teren intravilan 750 mp, Goranu-Straubing, Ramn ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

709 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

93.000 €
/ lună 89.42 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1 camere
1.040 mp teren
4E
Agenție

Mai mult de un an
14

48.400 €
/ lună 44 € / mp / lună

Teren intravilan 1.100 mp Goranu 3km Rm.VL. acc ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
11

194 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Inchiriez Birouri amenajate modern

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

196 €
/ lună 3.44 € / mp / lună

inchiriez apartament pentru cabinet

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

57 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

De inchiriat Zona 0 Spatiu Comercial Hala Showr ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

440 mp utili

Agenție

9 luni în urmă
8

400 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

588 €
/ lună 0.51 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan 1155 mp in Ramnicu V ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.155 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

88 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Inchiriez birou mobilat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Rm Valcea zona No ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

35 mp utili
35 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Ramnicu Valcea zo ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

300 mp utili
460 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.037 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

770 €
/ lună 40.53 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Rm. Valcea GARA

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

19 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

2.300 €
/ lună 6.52 € / mp / lună

Spa?iu comercial P + 2, zona centrala

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

353 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
11

425 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Spatu comercial, Calea lui Traian-Nord

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

990 €
/ lună 10.76 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - SPATIU COMERCIAL CENTRAL, 92 MP

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

92 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

550 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spa?iu birou sau diferite activita?i

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

585 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala Industriala teren imprejmuit la doar 3 min ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

234 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

1.501 €
/ lună 17.66 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - SPATIU COMERCIAL CENTRAL, 85 MP

Ultracentral, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

85 mp utili
1E
1985
Agenție

2 luni în urmă
3

1.373 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
6

1.400 €
/ lună 8.97 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Zona Centrala Kauffland | 15 ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

156 mp utili
2017
Agenție

3 luni în urmă
12

450 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona Dovali Rm. ...

Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

54 mp utili
4E
1990