Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

500 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

TEREN DE INCHIRIAT|750 MP |500 EURO

Troianu, Râmnicu Vâlcea

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

60.000 €
/ lună 140.19 € / mp / lună

Teren intravilan 428 mp zona Troianu, Rm. Valce ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

850 €
/ lună 4.64 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu depozitare OMV TROIANU hala a ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

183 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
11

1.550 €
/ lună 6.46 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Dem Radulescu

Agrement Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

240 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

96.000 €
/ lună 96 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1000 mp - zona de e ...

Troian

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan in Ramnicu Valcea - Troian

Troian

La ~5km distanță

4.791 mp teren
2E

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

390 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ostroveni - Renovat - Negociab ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

2.790 €
/ lună 42.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Dem Ra ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

66 mp utili
4E
2010
Agenție

1 lună în urmă
5

53.000 €
/ lună 85.76 € / mp / lună

Teren intravilan - Strand Ostroveni

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

618 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
11

400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL RENOVAT|CENTRALA TERMICA PROPR ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

30 mp utili
4E
1982
Agenție

1 lună în urmă
7

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Ostroveni Valcea, ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Ostroveni, Teren Pentru Casa, 500 Mp

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

500 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
11

150 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Disponibilitate inchiriere post de manichiura & ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

43 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

5.000 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Inchiriere Spa?iu Comercial Ostroveni Rm.Valcea

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

460 mp utili
2011
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez/vand teren strada ostroveni/bulevard ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.200 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

85 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren in Rm. Valcea, zona Ostroveni Sat, 2 ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.988 mp teren
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

148.000 €
/ lună 148 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1000mp Ideal casa s ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

110 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren Ostroveni - strand in sup 1667mp

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.667 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

306 €
/ lună 6.51 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial birouri

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

47 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

700 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Ostroveni | Casa Stiintei

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

65 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

47.700 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren Rm. Valcea

Copăcelu

La ~5km distanță

2.650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

40.000 €
/ lună 26.99 € / mp / lună

Teren intravilan Copacelu | 6km de centru Rm. V ...

Copăcelu

La ~5km distanță

1.482 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Raureni - 2540 mp

Copăcelu

La ~5km distanță

2.540 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

76.000 €
/ lună 25.08 € / mp / lună

Teren str Balciului la strada ideal pt hale si ...

Copăcelu

La ~5km distanță

3.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

22.000 €
/ lună 36.54 € / mp / lună

Teren de vanzare Copacelu

Copăcelu

La ~5km distanță

602 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

0 €
/ lună

Teren intravilan 2150 mp Raureni, Ramnicu Valce ...

Copăcelu

La ~5km distanță

2.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

27 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Valcea -Vladesti 4700 m2 Pozit ...

Făcăi

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

32.000 €
/ lună 15.24 € / mp / lună

Vanzare teren 2100 mp, Mihaesti Barsesti, ideal ...

Făcăi

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

7.800 €
/ lună 15.60 € / mp / lună

Teren 500 m.p. Pausesti Maglasi

Făcăi

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren,

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren